Hotel Bristol z nową menadżerką SPA

Udostępnij artykuł

Do zespołu warszawskiego Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw dołączyła nowa osoba. Stanowisko menadżerki butikowego Bristol Spa objęła Niluka Dilrukshi Kędzierska.

Niluka Dilrukshi Kędzierska

Niluka Dilrukshi Kędzierska – biografia

Z pochodzenia jest Lankijką, ale swoje ponad 20-letnie doświadczenie i wykształcenie zdobywała m.in. na Bali, Malediwach, w Wielkiej Brytanii, Francji, Australii, Indonezji oraz w Stanach Zjednoczonych.

Od kilku lat związana z warszawskim rynkiem wellness. Miała okazję współpracować z wieloma globalnymi markami z sektora beauty oraz luksusowymi sieciami spa. Praca na różnych stanowiskach pozwoliła jej dogłębnie zrozumieć każdy etap podróży klienta – ich potrzeby i oczekiwania, co przekłada na swoją codzienną pracę, gwarantując obsługę najwyższej jakości.

Niluka jest pasjonatką tańca latynoskiego, uwielbia spędzać czas na łonie natury i z niej czerpie motywację do pracy.

Bardzo się cieszę, że dołączam do zespołu Bristol spa. Wierzę, że moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, a także otwartość na niezwykle dynamicznie zmieniające się trendy wellness, pomogą nam razem z zespołem w tworzeniu wyjątkowego doświadczenia dla naszych gości – komentuje nowa managerka Bristol spa.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

O Bristol spa

Bristol spa znajduje się w warszawskim Hotelu Bristol i jest dostępne nie tylko dla gości hotelowych, ale również dla wszystkich osób z zewnątrz. To idealne miejsce, by odpocząć i odzyskać energię. Butikowe spa oferuje ukojenie dla zmysłów w saunie fińskiej lub łaźni parowej, odzyskanie sił witalnych podczas zabiegu, aktywny relaks w trakcie ćwiczeń na siłowni czy błogą kąpiel w pięknym, podgrzewanym basenie. Bristol spa zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty spersonalizowanych holistycznych masaży i zabiegów, wykorzystujących naturalne kosmetyki ESPA.

Źródło: Hotel Bristol

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 28.03.2024
Aktualizacja: 28.03.2024