Idealny lokal pod gastronomię do wzięcia

Udostępnij artykuł
Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze dwuletniego budynku przy ulicy Piekarskiej 11 w Płocku (woj. mazowieckie). Lokal o powierzchni 306 mkw. przeznaczony jest pod działalność usługową, w tym gastronomiczną. Aktualny właściciel wystawił go na sprzedaż, ale nie wyklucza także długoterminowego najmu od stabilnych klientów.

Wyróżniającymi się elementami nieruchomości jest duża sala główna z pięciometrowym, prawie katedralnym sufitem oraz prywatny taras o powierzchni 130 mkw., znajdujący się przed salą główną, na poziomie alejki spacerowej z widokiem na rzekę i na gęsto zarośnięty las królewski sięgający po horyzont.

Lokal znajduje się w pobliżu miejskiego ratusza oraz w samym sercu historycznej części miasta – Stary Rynek. Miasto Płock znajduje się w odległości zaledwie 20 minut jazdy samochodem od autostrady A-1, która łączy Tatry z wybrzeżem Morza Bałtyckiego, zaledwie 40 minut jazdy od międzynarodowego lotniska Modlin i oddalone o niespełna 1 godzina 20 minut jazdy od Warszawy.

Informacje techniczne:

– Instalacje wodno-kanalizacyjne również na sali głównej (pomysł na tzw. otwartą kuchnię).

– W tylnych częściach lokalu są pomieszczenia towarzyszące na chłodnie i mroźnie, magazyn, plus więcej pomieszczeń gospodarczo-technicznych.

– Są też powierzchnie na biuro i na magazyn.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
Arkadiusz Żółtowski
500 275 610

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Opublikowano: 12.12.2019
Aktualizacja: 05.12.2019