Inclusive Barista – nowa inkluzywna kawiarnia speciality

Udostępnij artykuł

7 kwietnia na mapie Warszawy pojawia się ważne miejsce. Inclusive Barista to inkluzywna kawiarnia speciality, która działać będzie na warszawskiej Pradze. Projekt ma na celu włączenie osób z niepełnosprawnościami do kawowego świata.

inclusive barista warszawa

Od kwietnia na warszawskiej Pradze działać będzie Inclusive Barista. To projekt i kawiarnia, która powstała na rzecz włączenia osób z niepełnosprawnościami do kawowego świata, wspierając podopiecznych w rozwoju osobistym i zawodowym.

W niedzielę 7 kwietnia będzie miało miejsce oficjalne otwarcie kawiarni Inclusive Barista. Kawiarnia przy ul. Okrzei 8 będzie showroomem działań fundacji, drogowskazem dla innych lokali. W kawiarni będzie można poznać osoby uczestniczące w szkoleniach, zobaczyć, jak dostosowywać przestrzeń nie tylko do potrzeb klientów, ale i pracowników. Na miejscu będzie można porozmawiać o idei stojącej za projektem, wziąć udział w cuppingu, posłuchać dobrej muzyki.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

Podczas imprezy będzie można kupić specjalną kawę wypalaną dla Inclusive Barista przez palarnię Hayb – dochód ze sprzedaży ziaren wspiera działalność projektu.

INCLUSIVE BARISTA – ul. Okrzei 8, Warszawa

Źródło: Hayb Specialty Coffee

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Agata Godlewska

Opublikowano: 04.04.2024
Aktualizacja: 04.04.2024