InterContinental Warszawa numerem jeden w plebiscycie World Travel Awards 2024

Udostępnij artykuł

InterContinental Warszawa, należący do sieci IHG Hotels & Resorts po raz siódmy z rzędu zdobył tytuł Najlepszego Hotelu w Polsce. Natomiast po raz piąty tytuł Najlepszego Hotelu Konferencyjnego, który zdobył już po raz drugi od czasu renowacji przestrzeni konferencyjnej w 2022 roku.

InterContinental Warszawa - World Travel Awards

Otrzymanie wyróżnienia World Travel Awards 2024 dla wiodącego hotelu w Polsce i wiodącego hotelu konferencyjnego w Polsce jest świadectwem naszego niezachwianego zaangażowania w świadczenie wyjątkowych usług i profesjonalnego wsparcia dla naszych cenionych gości. To osiągnięcie jest hołdem dla ciężkiej pracy, poświęcenia i pasji całego naszego zespołu, w dążeniu do zapewnienia prawdziwej gościnności (true hospitality). – powiedziała Britta Kutz, Area General Manage.

InterContinental Warszawa to pięciogwiazdkowy hotel położony w samym sercu stolicy. Hotel mieści się w jednym z najwyższych budynków w mieście. InterContinental Warszawa posiada 414 pokoi gościnnych oraz w pełni wyposażone apartamenty Residence. Goście hotelu mogą delektować się daniami kuchni polskiej i światowej w restauracji Platter by Karol Okrasa oraz DownTown. Na 43. i 44. piętrze znajduje się RiverView Wellness Center z najwyżej położonym basenem w Europie, siłownią, sauną i łaźnią parową. Dzięki 14 salom konferencyjnym i ponad 1340 m2 powierzchni, InterContinental Warszawa jest idealnym miejscem na międzynarodowe konwencje,  spotkania zarządu lub prywatne uroczystości.

Plebiscyt World Travel Awards™ zostały ustanowione w 1993 roku, aby wyróżniać, nagradzać i świętować doskonałość we wszystkich kluczowych sektorach branży turystycznej i hotelarskiej. Dziś marka World Travel Awards™ jest rozpoznawana na całym świecie jako znak doskonałości w branży.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

Źródło: IHG

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 04.04.2024
Aktualizacja: 04.04.2024