Julius Meinl na Warsaw Coffee Festival 2023

Udostępnij artykuł

Marka Julius Meinl coraz częściej obecna w hotelach, bardzo silna w biurach, ale nigdy nie zapomina o kawiarniach i restauracjach. Dlatego pojawi się ze swoją linią kaw THE ORIGINALS na Warszawskim Festiwalu Kawy w Pałacu Kultury.

Julius Meinl na Festiwalu Kawy

Oferta idealna dla profesjonalistów kochających kawę, którzy dążą do osiągnięcia wyjątkowego doświadczenia kawowego, które celebruje kunszt rzemieślniczy i pochodzenie ziaren. Podzielą się świeżym spojrzeniem i ofertą kaw rzemieślniczych dla hoteli, restauracji i kawiarni.

Ósma edycja Warsaw Coffee Festival 2023 jednego z największych kawowych wydarzeń w Europie odbędzie się już w ten weekend 4-5 lutego 2023 na terenie Pałacu Kultury i Nauki.

Tegoroczna odsłona będzie największą ze wszystkich dotychczasowych imprez. Na miejscu znajdziemy prawie 100 wystawców z Polski i zagranicy, a na gości czekać będą strefy edukacji i cuppingu. W tym roku we współpracy z SCA Poland zostaną przeprowadzone mistrzostwa – Mistrzostwa Polski Baristów oraz Brewers Cup!

To wszystko w godzinach 10:00-18:00 w najbliższą sobotę i niedzielę.

Tekst powstał we współpracy z Julius Meinl.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Milena Kaszuba-Janus

Redaktor naczelna Nowości Gastronomiczne, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Z wydawnictwem BROG B2B związana od ponad czterech lat, gdzie od września 2018 pełni funkcję redaktor naczelnej Nowości Gastronomicznych oraz redaktor portalu Horecanet.pl i magazynu Sweets & Coffee. Współorganizuje najważniejsze wydarzenie dla branży gastronomicznej Food Business Forum. Odpowiada za dobór tematów dyskusji oraz podnoszenie jakości wydarzenia pod kątem merytorycznym. Dba także o różnorodność panelistów i prelegentów. Przeprowadziła wywiady m.in. z Karolem Okrasą, Arturem Jarczyńskim czy Andreą Camastrą. Prywatnie szczęśliwa żona, fanka czekolady i dobrej kuchni, miłośniczka zumby, literatury grozy i Justina Timberlake’a.

Opublikowano: 02.02.2023
Aktualizacja: 02.02.2023