Julius Meinl na Warsaw Coffee Festival 2023

Udostępnij artykuł

Marka Julius Meinl coraz częściej obecna w hotelach, bardzo silna w biurach, ale nigdy nie zapomina o kawiarniach i restauracjach. Dlatego pojawi się ze swoją linią kaw THE ORIGINALS na Warszawskim Festiwalu Kawy w Pałacu Kultury.

Julius Meinl na Festiwalu Kawy

Oferta idealna dla profesjonalistów kochających kawę, którzy dążą do osiągnięcia wyjątkowego doświadczenia kawowego, które celebruje kunszt rzemieślniczy i pochodzenie ziaren. Podzielą się świeżym spojrzeniem i ofertą kaw rzemieślniczych dla hoteli, restauracji i kawiarni.

Ósma edycja Warsaw Coffee Festival 2023 jednego z największych kawowych wydarzeń w Europie odbędzie się już w ten weekend 4-5 lutego 2023 na terenie Pałacu Kultury i Nauki.

Tegoroczna odsłona będzie największą ze wszystkich dotychczasowych imprez. Na miejscu znajdziemy prawie 100 wystawców z Polski i zagranicy, a na gości czekać będą strefy edukacji i cuppingu. W tym roku we współpracy z SCA Poland zostaną przeprowadzone mistrzostwa – Mistrzostwa Polski Baristów oraz Brewers Cup!

To wszystko w godzinach 10:00-18:00 w najbliższą sobotę i niedzielę.

Tekst powstał we współpracy z Julius Meinl.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

MILENA-KASZUBA-JANUS
Redaktorka Naczelna Nowości Gastronomiczne, redaktor Horecanet.pl, współorganizatorka Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum® i Spa i Wellness Business Forum® at Horecanet.pl - BROG B2B  m.kaszuba@brogb2b.pl

Redaktorka Naczelna Nowości Gastronomiczne, redaktor Horecanet.pl, współorganizatorka Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum® i Spa i Wellness Business Forum®.
Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Z wydawnictwem BROG B2B związana od 2018 roku. Pełni funkcję redaktor naczelnej Nowości Gastronomicznych oraz redaktor portalu Horecanet.pl.
Współorganizuje najważniejsze wydarzenie dla branży gastronomicznej Food Business Forum. Odpowiada za dobór tematów dyskusji oraz podnoszenie jakości wydarzenia pod kątem merytorycznym.
Dba także o różnorodność panelistów i prelegentów. Przeprowadziła wywiady m.in. z Karolem Okrasą, Arturem Jarczyńskim czy Andreą Camastrą. Prywatnie szczęśliwa żona, mama Alberta, fanka czekolady i dobrej kuchni, miłośniczka zumby, literatury grozy i Justina Timberlake’a. Chętnie sięga po filmy dokumentalne, biografie oraz książki i produkcje oparte na faktach.