Julius Meinl Polska ponownie Partnerem portalu Horecanet.pl

Udostępnij artykuł

Globalna kawowa marka premium istniejącą na rynku od 1862 r., specjalizująca się w obsłudze rynku HoReCa, ponownie znalazła się w gronie elitarnych Partnerów portalu Horecanet.pl i korzysta z oferty przeznaczonej dla firm zainteresowanych skuteczną, intensywną, wielopłaszczyznową komunikacją B2B o szerokim zasięgu, skierowaną do decyzyjnych profesjonalistów sektora HoReCa w Polsce. Dziękujemy za zaufanie!

Julius Meinl to globalna kawowa marka premium istniejącą na rynku od 1862 roku. Jako pierwszy profesjonalny roaster w Europie, wprowadzając ciągłe innowacje, Julius Meinl stworzył unikalną, odnoszącą sukcesy kulturę kawy opartą na wiedeńskiej tradycji.

Julius Meinl jest dumnym ambasadorem wiedeńskiej kultury kawiarnianej, a misją marki jest uczynienie świata bardziej poetyckim, a przez to lepszym miejscem. Swoim klientom na 70 rynkach świata firma dostarcza kompleksowe rozwiązania obejmujące najwyższej jakości kawę i herbatę wraz z pełnym wsparciem sprzętowym, doradczym i szkoleniowym.

Historia sukcesu marki zaczyna się w krajach pochodzenia kaw, gdzie Julius Meinl ma bezpośredni kontakt z plantatorami, dzięki czemu jest w stanie wybrać najlepsze zielone kawy. Firma od zawsze komponuje kawy z wysokogórskich Arabik oraz najlepszej jakości Robust z czołowych plantacji na całym świecie.

W ramach Julius Meinl Coffee&Tea Academy dostarcza profesjonalne szkolenia oraz usługi doradcze i audytowe. Wszystko po to, aby zapewnić legendarną jakość Julius Meinl w każdej filiżance kawy.

Wydawcą portalu jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pakietu możliwości oraz korzyści płynących ze współpracy z nami prosimy o kontakt:

BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 18.10.2023
Aktualizacja: 18.10.2023