Karolina Kuczkowska dyrektor ds. HR w GH Condo.pl

Udostępnij artykuł

Z początkiem lutego tego roku do zespołu Grupy Hotelowej Condo.pl dołączyła Karolina Kuczkowska na stanowisku Dyrektor ds. HR. Jest odpowiedzialna za pozyskiwanie doświadczonych pracowników na stanowiska wyższego szczebla oraz budowanie strategii HR we wszystkich hotelach należących do grupy.

Karolina Kuczkowska

Karolina Kuczkowska – biografia

Jest absolwentką City University w Londynie na kierunku Informacja, Komunikacja i Społeczeństwo. Związana z hotelarstwem od 16 lat, doświadczenie zdobywała w butikowych hotelach w Londynie, takich jak Sanderson, St Martins Lane czy The Laslett.

Podejścia do gości i pracowników, uczyła się od Morgans Hotel Group, międzynarodowej grupy hotelowej, która była pionierem w tworzeniu luksusowych, stylowych hoteli na całym świecie. Założona w 1984 roku przez Iana Schragera i Steve’a Rubella, firma słynęła z unikalnych projektów hotelowych, łącząc wysoki design z wyrafinowaną obsługą.

Od 2018 roku związana jest z Grupą Living Rooms – The Hotel Alternatives, gdzie jej zaangażowanie w branży hotelarskiej osiągnęło nowe wyżyny. Rozpoczynając jako Operations Manager, a następnie awansując na stanowisko Hotel Managera, jej rola była kluczowa w restrukturyzacji całego obiektu, zarówno od strony operacyjnej, jak i zatrudnienia. Nie tylko skutecznie kierowała działaniami operacyjnymi, ale również aktywnie uczestniczyła w ulepszaniu procedur HR, zapewniając harmonię i skuteczność w działaniu. Jej wkład w rozwój personelu oraz ułożenie wszystkich procedur HR odegrały istotną rolę w osiągnięciu sukcesu i doskonałej reputacji obiektu.

Od dwóch lat zaangażowana jest w branżę rekrutacyjną w Polsce, gdzie kontynuuje swoją pasję do pracy z ludźmi i wspierania ich w znalezieniu idealnych ścieżek kariery.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

O Grupie Hotelowej Condo.pl

Grupa Hotelowa Condo.pl to doświadczony operator specjalizujący się w przygotowaniu obiektów hotelowych do ich otwarcia oraz w ich kompleksowym zarządzaniu. W skład grupy wchodzą już działające Apartamenty na Wydmach w Pobierowie, Tremonti Hotel Karpacz, Bergo Resort oraz Złoty Horyzont w Szklarskiej Porębie. W połowie tego roku grupa poszerza swoje portfolio o cztery nowe obiekty: pięciogwiazdkowe Tremonti Hotel Szklarska Poręba by Hotels & Preferences oraz Movenpick Karpacz, Hotel Lido w Juracie oraz Apart hotel Seashell w Łukęcinie.

Źródło: Condo.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 14.03.2024
Aktualizacja: 14.03.2024