Kolejny, warszawski obiekt w Grupie Dobry Hotel 

Udostępnij artykuł

Czterogwiazdkowy, butikowy hotel zlokalizowany na prestiżowym Nowym Świecie, w ścisłym centrum stolicy, dołączył do portfolio Grupy Dobry Hotel. Teatro Hotel jest 22 obiektem w Polsce i trzecim w Warszawie zarządzanym przez Grupę

Teatro Hotel

O Hotelu Teatro 

Teatro Hotel mieści się w zabytkowej, przedwojennej kamienicy przy ulicy Nowy Świat 66. Oferuje 18 komfortowych, doskonale wyposażonych pokoi. Każdy jest inny – przypisany konkretnemu, wyjątkowemu twórcy teatralnemu. Nie bez powodu – idea Teatro Hotel jest ściśle związana z historią światowego teatru. W pokojach znajdują się portrety twórców teatralnych autorstwa Maksymiliana Novaka-Zemplińskiego. Kluczowym elementem wystroju wnętrz jest największy w Polsce zbiór plakatów i afiszy teatralnych z XIX i XX wieku, wśród których znaleźć można dzieła takich artystów jak Franciszek Starowieyski, Maja Berezowska, Andrzej Pągowski. Z kolei z okien hotelu można podziwiać wyjątkowy mural, będący ilustracją do spektaklu „Krakowiacy i Górale” z 1870 roku, z Teatru Letniego w Ogrodzie Saskim. Połączenie luksusu, domowego ciepła, oryginalnych dzieł sztuki i nowoczesnego, kompleksowego wyposażenia tworzy przestrzeń idealną do wypoczynku w sercu miasta.

Udogodnienia dla gości

Teatro Hotel to miejsce zarówno dla Gości podróżujących prywatnie, jak i biznesowo. Strefa biznesu znajduje się w zabytkowych piwnicach kamienicy. Ceglane ściany, piwniczne łuki, dyskretne oświetlenie i nowoczesne meble tworzą wyjątkową atmosferę, w której dobrze prowadzi się rozmowy biznesowe i spotkania firmowe.

W hotelu znajduje się restauracja BI BA BO, która odzwierciedla klimat przedwojennego, rozrywkowego i kabaretowego Nowego Światu. Serwuje kuchnię polską wzbogaconą międzynarodowymi smakami, zaczerpniętymi z podroży po całym świecie. 

Recepcja jest do dyspozycji Gości 24 godziny na dobę. Realizuje dodatkowe życzenia, takie jak m.in.: kolacja w wybranej warszawskiej restauracji, wyjście do teatru, do muzeum lub do galerii sztuki czy zwiedzanie miasta z najlepszym przewodnikiem. Na stronie internetowej hotelu znaleźć można zbiorczą informację na temat teatralnej oferty miasta. 

– Teatro to kolejny butikowy hotel w portfolio Grupy Dobry Hotel. Dołącza do nas w szczególnym momencie  – 20-lecia firmy Dobry Hotel. Nie bez powodu wybraliśmy to miejsce. Ten unikalny mariaż historii, nowoczesności, sztuki i komfortu widoczny w Teatro Hotel doskonale sprawdza się w naszych innych hotelach – H15 Boutique w Warszawie, Altus Palace we Wrocławiu, czy H15 Luxury Palace, Unicus Palace i H15 Hotelu Francuskim w Krakowie, w których także obecna jest sztuka. Goście coraz częściej podróżują dla doświadczeń. Cenią sobie wyjątkowe wnętrza, bliskość centrum i ciekawych miejsc, a jednocześnie poszukują spokoju i prywatności. Wychodzimy naprzeciw tym potrzebom. Dlatego oryginalne, wyjątkowe hotele butikowe i pałacowe to ważna część naszej biznesowej strategii i misji – mówi Leszek Mięczkowski -właściciel i prezes zarządu Grupy Dobry Hotel.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

Grupa Dobry Hotel – 20 lat na rynku 

Grupa Dobry Hotel to polska firma specjalizująca się w zarządzaniu obiektami hotelowymi i gastronomicznymi. Jest ekspertem w dziedzinie zarządzania obiektami hotelowymi i gastronomicznymi. Powstała 15 kwietnia 2004 roku. Zaczynała od zarządzania niewielkimi obiektami hotelowymi w Trójmieście. Dziś – dzięki wizji i pracy jej właściciela i prezesa zarządu Leszka Mięczkowskiego oraz całego zespołu – to dynamicznie rozwijająca się polska grupa hotelowa.

 – Swoje działania koncentrujemy na umocnieniu pozycji firmy na rynku  oraz zwiększeniu portfolio zarządzanych obiektów. Z zaangażowaniem rozwijamy Grupę Dobry Hotel dbając o komfort naszych Gości oraz naszych Partnerów i Inwestorów. Zaufali nam właściciele nieruchomości zlokalizowanych w prestiżowych miejscach Polski, powierzając nam prowadzenie swojego biznesu. Mamy silną pozycję na rynku, ale jestem przekonany, że nie powiedzieliśmy ostatniego słowa. Dziękuję wszystkim naszym Partnerom za zaufanie, a Pracownikom Grupy za budowanie firmy i własnego miejsca pracy – podkreśla Leszek Mięczkowski. 

Obecnie Grupa Dobry Hotel ma w swoim portfolio 22 obiekty w atrakcyjnych turystycznie i biznesowo regionach i miastach Polski – w Trójmieście, Jastarni, Mikołajkach, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i Zakopanem – i wciąż planuje nowe przejęcia i otwarcia. Grupę wyróżnia różnorodność oferty oraz szeroka gama możliwości i usług. Do dyspozycji Gości są hotele miejskie z szerokim zapleczem konferencyjnym, kameralne hotele butikowe, a także luksusowe oraz rodzinne obiekty resortowe wyposażone w strefę SPA&Wellness. Każdy z nich położony jest w atrakcyjnej lokalizacji.

Grupa Dobry Hotel stawia zarówno na promocję i rozwój marki własnej, jak i współpracę z globalnymi, międzynarodowymi sieciami poprzez umowy franczyzowe – między innymi z Hyatt, Marriott i Wyndham. 

Grupa Dobry Hotel w liczbach

 • 20 lat na rynku
 • 1000 pracowników 
 • 22 obiekty 
 • 8 hoteli pięciogwiazdkowych, 7 czterogwiazdkowych, 3 trzygwiazdkowe, 4 wille i apartamenty 
 • 1 Centrum Eventowe – Butelkownia na Placu Konesera w Warszawie 
 • 17 restauracji – hotelowych i zewnętrznych 
 • 5 SPA – każde z ofertą rytuałów związanych z miejscem i regionem, wykonywanych przy użyciu światowych kosmetycznych marek
 • 28 nagród i wyróżnień 

Grupa współpracuje z 4 międzynarodowymi markami:

 • Moxy i Design Hotels z Grupy Mariott International
 • Hyatt
 • Wyndham

Niebawem H15 Luxury Palace w Krakowie będzie funkcjonował pod wyjątkowym brandem The Luxury Collection. Na świecie – na 5 kontynentach – jest tylko 115 takich hoteli. 

Źródło: DH

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 15.04.2024
Aktualizacja: 15.04.2024