Aleksandar Zivkovic dyrektorem w Grupie Dobry Hotel

Udostępnij artykuł

Pełniący dotychczas stanowisko dyrektora Hotelu H15 Boutique w Warszawie Aleksandar Zivkovic dołączył do centrali Grupy Dobry Hotel. Objął funkcję dyrektora ds. wdrożeń marek sieciowych i luksusowych.

Aleksandar Zivkovic

Główne obowiązki na tym stanowisku polegać będą na realizowaniu procesu wdrażania marek sieciowych w Grupie Dobry Hotel oraz zapewnieniu standardów najwyższej jakości w naszych hotelach segmentu luksusowego. Między innymi w Hotelu H15 Luxury Palace w Krakowie, który będzie funkcjonował pod marką The Luxury Collection by Marriott International.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

Aleksandar Zivkovic – biografia

Aleksandar Zivkovic z branżą HoReCa związany jest od ponad 27 lat. Posiada bogate doświadczenie międzynarodowe. Pracował w hotelach sieci Marriott, pełniąc m.in. funkcję dyrektora F&B w warszawskim Bristolu. Poza tym także na luksusowych statkach pasażerskich, kierując jednocześnie nawet 444 członkami załogi. Studiował w znanej hotelarskiej szkole Glion. Wykładał również na SGGW w Warszawie, gdzie przez dwa sezony był opiekunem grupy studentów. Prywatnie jest wielbicielem piłki nożnej, gotowania, a także podróżowania.

Dołączając pod koniec 2020 roku do Dobrego Hotelu, objął stanowisko dyrektora Unicus Palace w Krakowie. Później był Cluster General Managerem w krakowskich hotelach Grupy. W 2022 roku został Hotelu H15 Boutique w Warszawie. Teraz zastąpił go Szymon Lach.

Źródło: Dobry Hotel

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 04.04.2024
Aktualizacja: 04.04.2024