Kuba Wojewódzki zaprasza do nowej restauracji w Gdyni

Udostępnij artykuł
Niewinni Czarodzieje Trzy Zero to wspólny kulinarno-klubowy projekt dziennikarza i restauratora Dawida Kwidzińskiego. Otwarcie lokalu odbyło się 24 lipca o 17:00 w Gdyńskim Centrum Filmowym.
Źródło: https://www.facebook.com/KubaWojewodzkiJednoosobowasubkultura

Miejsce lokalizacji projektu „Niewinni Czarodzieje 3.0” jest nieprzypadkowe. Tytuł dzieła Andrzeja Wajdy w miejscu, które filmem żyje na co dzień i od święta, wydaje się dobrą wróżbą na przyszłość.

W lokalu panuje nowoczesny wystrój łączący detal ze stylistyką loftu. Twórcy projektu to Kuba Wojewódzki i Dawid Kwidziński, który w Gdyni prowadzi dwa lokale: Aleję 40 i Como Ristorante. Niewinni Czarodzieje w Warszawie i Wrocławiu powstali w kooperacji dziennikarza i restauratora Józefa Krawczyka, którzy nie kontynuują współpracy przy kolejnych projektach gastronomicznych.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE czerwiec-lipiec 2021
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Milena Kaszuba-Janus

Redaktor naczelna Nowości Gastronomiczne, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Z wydawnictwem BROG B2B związana od ponad czterech lat, gdzie od września 2018 pełni funkcję redaktor naczelnej Nowości Gastronomicznych oraz redaktor portalu Horecanet.pl i magazynu Sweets & Coffee. Współorganizuje najważniejsze wydarzenie dla branży gastronomicznej Food Business Forum. Odpowiada za dobór tematów dyskusji oraz podnoszenie jakości wydarzenia pod kątem merytorycznym. Dba także o różnorodność panelistów i prelegentów. Przeprowadziła wywiady m.in. z Karolem Okrasą, Arturem Jarczyńskim czy Andreą Camastrą. Prywatnie szczęśliwa żona, fanka czekolady i dobrej kuchni, miłośniczka zumby, literatury grozy i Justina Timberlake’a.

Opublikowano: 23.07.2021
Aktualizacja: 26.07.2021