Kup dwa kubełki KFC i odbierz grę Kentucky DUO

Udostępnij artykuł

Sieć restauracji KFC proponuje nową akcję: przy zakupie 2 kubełków kurczaka gość otrzyma specjalnie stworzoną dla fanów marki grę – Kentucky DUO. Promocja wystartowała 28 marca i obejmuje zamówienia na miejscu w restauracji oraz w dostawie. Liczba gier jest ograniczona.

Kentucky DUO to gra towarzyska, a jej zasady są bardzo proste. Każdy z graczy dostaje jedną kartę startową, a pozostałe leżą w stosie. Uczestnicy zabawy próbują znaleźć i wskazać ten sam symbol ze stosu na swoich kartach. Gracz, który znajdzie parę, zabiera kartę. Zwycięzcą Kentucky DUO zostaje ta osoba, która uzbiera najwięcej kart. Gra znajduje się w puszce z logo marki.

A to jeszcze nie koniec niespodzianek dla fanów sportowych emocji! Już na początku kwietnia, na profilu KFC na TikToku, Instagramie i Youtube, odbędzie się Turniej Kentucky DUO z udziałem influencerów. Sześć gwiazd Internetu stoczy potyczki o tytuł prawdziwego mistrza KFC Kentucky DUO. W zabawie wezmą udział między innymi Kamila Bliska, Młoda Nikola z Nastu World oraz Bartek Kubicki.

Gra Kentucky DUO jest dostępna we wszystkich restauracjach KFC w Polsce od 28 marca. Promocja dotyczy kubełków z kurczakiem, nie dotyczy kubełka dla 1 osoby. Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów.

Źródło: Biuro Prasowe KFC

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 29.03.2023
Aktualizacja: 29.03.2023