Łódzkie: w III kw. br. otwarcie hotelu Vestil

Udostępnij artykuł

Hotel znajduje się przy jednej z głównych ulic miasta – ul. Armii Krajowej. Całość ma powierzchnię 5,3 tys. mkw. W obiekcie znajdą się 62 pokoje i apartamenty (115 miejsc noclegowych), część konferencyjno-gastronomiczna o powierzchni 830 mkw. (kawiarnia, restauracja z salą bankietową, dwie sale konferencyjne) oraz salon odnowy biologicznej, sauna i solarium. Dodatkowo na poziomie +4 będzie zielony taras rekreacyjny o powierzchni 220 mkw. Na poziomie -1 ulokowany jest parking na 30 aut. Inwestor oferuje również wynajęcie pięciu lokali komercyjnych. Lokale, które rozmieszczone są na parterze hotelu mają powierzchnię: 100 mkw., 200 mkw., 300 mkw., 320 mkw. i 730 mkw.

– Nasza firma otwiera nowy rozdział działalności na rynku deweloperskim. Widząc duże zapotrzebowanie na usługi hotelarskie, gastronomiczne oraz konferencyjne, podjęliśmy decyzję o budowie dużego, nowoczesnego trzygwiazdkowego hotelu biznesowo-konferencyjnego w Piotrkowie Trybunalskim – podają przedstawiciele firmy.

PPHU Zbigniew Wilk powstało w 1986 roku. Od 1999 roku głównym zakresem funkcjonowania firmy stała się działalność deweloperska w regionie Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Firma zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji, począwszy od etapu zakupu gruntu, poprzez budowę obiektów do sprzedaży gotowych mieszkań i lokali użytkowych.

Z danych Ministerstwa Sportu i Turystyki wynika, że obecnie w Piotrkowie Trybunalskim działają cztery hotele: trzygwiazdkowy Agat, dwugwiazdkowy Trybunalski oraz dwa jednogwiazdkowce – Piocel i Pod Dobrym Aniołem.

 

Opublikowano: 27.04.2010
Aktualizacja: 27.04.2010