Mac & Cheese czyli zimowe kalorie od Pasibusa

Udostępnij artykuł

Burgerownie Pasibus przygotowały specjalne zimowe menu, które już wkrótce będzie dostępne we wszystkich lokalach sieci. Mac & Cheese to propozycja dla osób, którym nie straszne są zimowe kalorie. W menu, dostępnym we wszystkich Pasibusach od środy, 11 stycznia br., znajdą się m.in. burgery i Włapy z autorską wersją makaronu z sosem serowym.  

W specjalnym menu Pasibusa wygłodniali fani makaronu i sera znajdą kanapkę Mac & Cheese Burger – z kotletem, czerwoną cebulą, boczkiem, serem mimolette, szczypiorkiem, różowym sosem i oczywiście – serowym makaronem. Kanapkę można też zamówić w wersji podwójnej (240 g wołowiny). W serowo-makaronowym menu dostępny będzie również Mac & Cheese Włap – wrap z kurczakiem, szczypiorkiem, boczkiem, różowym sosem, czerwoną cebulą i Mac & Cheese, a także Mac & Cheese Kubek, czyli makaron z serem posypany szczypiorkiem i podawany w papierowym kubku.  

Oferta jest dostępna na miejscu we wszystkich restauracjach Pasibus, a także w dostawie przy zamówieniach przez stronę www.pasidostawa.pl.  

Menu Mac & Cheese będzie dostępne od 11 stycznia do 7 marca br. 

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Źródło: Pasibus

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.


Opublikowano: 11.01.2023
Aktualizacja: 11.01.2023