Marcin Gałązka dyrektorem generalnym Sound Garden Hotel Airport

Udostępnij artykuł
Dotychczasowy projekt manager zajmujący się otwarciami hoteli, poprzednio dyrektor generalny i zastępca dyrektora w sieci Louvre Hotels Group, został nowym dyrektorem generalnym przylotniskowego Sound Garden Hotel Airport. Zastąpił na tym stanowisku Marcina Woźniaka, który zarządzał hotelem od 2019 roku.

Marcin Gałązka swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczął ponad 20 lat temu w warszawskim Marriotcie. Następnie wyjechał do Irlandii, gdzie pracował w nowo otwartym hotelu Marriott Druids Glen Resort & Country Club. Potem w Ritz Carlton Powerscourt, gdzie także uczestniczył w jego otwarciu. W tym okresie zdobywał wiedzę operacyjną w działach związanych z obsługą klienta. Począwszy od pionu obsługi klienta w pokojach, a skończywszy na obsłudze gastronomicznej w restauracji. Po powrocie do Polski Marcin Gałązka rozpoczął pracę w hotelu Courtyard by Marriott na Okęciu, gdzie doszedł do stanowiska kierownika ds. obsługi gości. Następne trzy lata piastował stanowisko dyrektora ds. operacyjnych w Sound Garden Hotel Airport, z którym związany był od otwarcia hotelu. W połowie 2016 roku objął stanowisko zastępcy dyrektora kompleksu hotelowego Golden Tulip, Campanile i Premiere Classe w Warszawie z ok. 470 pokojami. Marcin nadzorował jako projekt manager otwarcie Golden Tulip Warsaw Airport oraz Szumy Park Hotel.

ŚWIAT HOTELI – CZERWIEC-LIPIEC 2021
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Jest również współzałożycielem oraz prezesem polskiej sekcji Międzynarodowego Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych (A.I.C.R. Polska). Ukończył AWF w Warszawie na kierunku Turystyka i Rekreacja i Wyższą Szkołę Biznesu w Dublinie.

Sound Garden Hotel, jak i Sopot Marriott Resort & Spa a także Courtyard by Marriott  & Moxy Szczecin jest zarządzany przez Legends Hotel.

OŚWIADCZENIE ZARZĄDU BROG B2B WOBEC PRZEJAWÓW KSENOFOBII I NARUSZEŃ ZASAD ETYKI W PRZESTRZENI MEDIALNEJ
>> kliknij, aby się zapoznać <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 14.07.2021
Aktualizacja: 14.07.2021