Marta Kustosz podsumowuje tegoroczne warsztaty z menadżerami

Udostępnij artykuł
Układ odpornościowy świadomości – budowanie pewności siebie, Budowanie relacji z Gościem z wykorzystaniem asertywnej komunikacji, Wespół w Zespół – to tylko niektóre ze zrealizowanych warsztatów przez Praktykę Zmian Marta Kustosz, w tym roku.

Bazując na własnym doświadczeniu w pełnieniu funkcji dyrektora hotelu, a także pracując z kierownikami indywidualnie nad rozwojem ich kompetencji zawodowych, zauważam jak coraz większa konkurencja, trudna sytuacja z utrzymaniem pracowników najniższego szczebla w organizacji, asertywność w tworzeniu pozytywnych relacji w zespole, a także z Gośćmi, uwydatnia ogromne potrzeby w zakresie rozwijania umiejętności miękkich zespołów hotelowych. Dodatkowo, w natłoku obowiązków, ciągłego pędu, kiedy nie ma czasu na dbanie o własny rozwój, zagrożona staje się również samoocena.

Pewność siebie, której pielęgnowanie jest bardzo ważne na każdym szczeblu w organizacji, aby prowadzić zespoły w zdrowy i dojrzały sposób.

Współpraca jaką nawiązałam z Międzynarodowym Instytutem Outsourcingu w Elblągu, umożliwiła już kilku hotelom uzyskanie dofinansowania w wysokości od 50 proc. do nawet 80 proc. kosztów realizacji projektów rozwojowych.

Najważniejsze informacje dzięki, którym dokonywana jest wstępna weryfikacji to: NIP firmy, województwo w jakim znajduje się siedziba, liczba zatrudnionych pracowników, informacja o powiązaniach z innymi przedsiębiorcami i już na koniec, odpowiedź na pytanie: czy Hotel korzystał już z usług rozwojowych BUR? To wszystko pozwala dokonać wstępnej weryfikacji zgłoszenia.

Serdecznie zapraszam do współpracy wszystkie obiekty posiadające status mikro, małego, czy średniego przedsiębiorstwa. To prostsze niż się wydaje, a największą zaletą jest możliwość zrealizowania pełnego pakietu warsztatów. doprecyzowania zakresu tematów zgodnie z potrzebami obiektu.

Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się ze mną pod adresem:
marta@praktykazmian.pl

www.praktykazmian.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 05.12.2019
Aktualizacja: 05.12.2019