Marta Tomczyk-Kornobis dyrektorką nowo otwartego Zinar Castle

Udostępnij artykuł

Zinar Castle, który niedawno został otwarty dla gości, to kolejny obiekt należący do Grupy ZR Hotele. Stanowisko dyrektorki objęła Marta Tomczyk-Kornobis, związana ostatnio z Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery. Natomiast funkcję F&B Menadżera – Michał Karczewski.

Marta Tomczyk-Kornobis

Marta Tomczyk-Kornobis – biografia

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze krakowskich hoteli butikowych. Od 2018 roku związana z Bachleda Luxury Hotel MGallery Collection, gdzie początkowo jako Manager, a następnie jako Dyrektor zarządzała sekcją Room Division. Teraz przenosi swoje doświadczenie i umiejętności na Wzgórze Zamkowe, gdzie zacznie pełnić kluczową rolę w kreowaniu unikatowych doświadczeń naszych Gości. Zastępuje tym samym Martę Morżkowską, dotychczasową dyrektor Forest Hotel, która objęła stanowisko dyrektora ds. sprzedaży w grupie ZR Hotele.

F&B Manager wybrany

Michał Karczewski dołącza do Grupy ZR Hotele obejmując dowodzeniem gastronomię w Zinar Castle i Forest Hotel. Z gastronomią związany jest od ponad 16 lat. W 2016 roku został Food & Beverage Mangerem w Hilton Garden Inn Krakow Airport, a następnie w roku 2022 objął stanowisko Cluster Food & Beverage Mangera w Radisson Hotel Group. 

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

O Zinar Castle

Po generalnym remoncie historycznego Zamku w Przegorzałach, który został zaadaptowany na hotel, Kraków zyskuje zupełnie nowy obiekt. Dwupoziomowa restauracja, sala balowa na 200 osób z wyjątkowymi tarasami i arkadami widokowymi to tylko część oferty, którą ma do zaoferowania Zamek. Panorama Krakowa, Tatr i Wisły rozpościerająca się z obiektu zachwyci nawet najbardziej wymagających gości. Wraz z sąsiadującym Forest Hotel, Zinar Castle tworzy kompleks oferujący 120 pokoi wraz z aulą audytoryjną. W trzecim kwartale 2024 planowane jest także otwarcie luksusowego SPA w Baszcie, co pozwoli na skategoryzowanie Zinar Castle na pięć gwiazdek. Mimo niedawnego otwarcia w obiekcie odbył się już m. in. event dla klientów marki Ferrari. 

Zinar Castle i Forest Hotel to obiekty wchodzące w skład grupy ZR HOTELE wraz z podkrakowskim Dworem w Tomaszowicach oraz będącymi w trakcie inwestycji Pałacem w Bobrku i Wyspą Biskupią w Karlinie. 

Źródło: Zinar Castle

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 18.03.2024
Aktualizacja: 18.03.2024