Mistrzostwa Świata CS:GO pod patronatem KFC

Udostępnij artykuł

KFC po raz kolejny wspiera relację z najważniejszych rozgrywek e-sportowych Major 2023 zostając oficjalnym partnerem polskiej transmisji zawodów. Dzięki temu gracze oraz fani CS:GO oprócz wrażeń związanych z rywalizacją o finał paryskiego BLAST.tv Paris Major 2023 mogą liczyć na szereg aktywności, łączących kawałki kurczaka KFC z ich ulubioną grą. 

Już od początku European Regional Major Ranking, czyli od 6 kwietnia KFC zaprasza wszystkich graczy do odwiedzenia kanału Discorda #GameOnKFC. Osoby będące członkami serwera jako pierwsze będą mogły dowiedzieć się o kolejnych turniejach i nowościach e-sportowych. Znajdują tam również najaktualniejsze informacje o aktywnościach gamingowych, prowadzonych przez markę KFC. Natomiast w czasie transmisji turnieju na kanale Discord pojawiać się będą kody rabatowe na produkty KFC z dostawą. Marka przygotowuje dla wszystkich graczy specjalną mapę, która będzie częścią tych rozgrywek.

Polacy walczą o udział w Mistrzostwach Świata w CS:GO

W tegorocznej edycji turnieju w walce o miano najlepszego CS-owego zespołu nie zabraknie Polaków. Jedyna, w pełni polska ekipa – 9INE – zawalczy o mistrzowski tytuł. Jednak zanim zobaczymy ich w paryskich rozgrywkach będą musieli przejść przez European Regional Major i pokonać najlepszą obecnie drużynę. Poza tym, podczas transmisji online zobaczymy kilku naszych rodaków, którzy będą uczestniczyć w turnieju jako wsparcie drużyn z innych państw. Zmagania najlepszych zespołów na polskojęzycznym streamie będzie relacjonować dobrze znane grono komentatorskie i eksperckie.

W studiu zobaczymy między innymi Piotra „izaka” Skowyrskiego, Radosława „Mad1” Florkowskiego, oraz Olafa „Szeregowy” Ostrowskiego. Nie zabraknie również  Łukasza “Hermesa” Pożyczka, czyli znanego eksperta i komentatora, którego głos z pewnością kojarzą widzowie poprzednich polskojęzycznych transmisji zawodów CS:GO.

Gdzie oglądać transmisje?

Turniej BLAST.tv Paris Major 2023 będzie poprzedzony kwalifikacjami (European RMR A: 6 – 9 kwietnia, European RMR B: 11 – 14 kwietnia). Sam Major rozpocznie się 8 maja od fazy zmagań pretendentów, która wyłoni najlepsze drużyny na świecie. Wielki finał turnieju odbędzie się 21 maja br. Transmisje tego wydarzenia będzie można oglądać w serwisie multimedialnym Twitch twitch.tv/izakooo.


Źródło:
Biuro Prasowe KFC

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 06.04.2023
Aktualizacja: 06.04.2023