Najnowszy Świat Hoteli na rynku

Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży. Dociera do właścicieli i osób podejmujących decyzje w zakresie inwestycji, zarządzania, zaopatrzenia i wyposażania hoteli niezależnych oraz sieciowych. Zawsze i dla wszystkich BEZPŁATNY DOSTĘP do pełnego wydania.

ŚWIAT HOTELI
WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018

> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Tomasz Schulz – świadek przełomowych wydarzeń w polskiej branży hotelarsko-gastronomicznej, obecnie dyrektor Pałacu Mierzęcin Wellness & Wine Resort – to bohater najnowszego wydania naszego czasopisma. W rozmowie z nami opowiedział m.in. o zdarzeniach, które kształtowały jego życiorys, ludziach, których spotkanie miało niebagatelny wpływ na jego karierę oraz wyjątkowości Pałacu, pracownikach, czyli filarach każdej działalności oraz złotych zasadach w zarządzaniu.

Ponadto Marta Kustosz w swoim artykule udowadnia, że cechy i kompetencje przywódcy mogą być drogą do sukcesu, Marcin Podobas i Jerzy Miklewski podpowiadają skąd wziąć pieniądze na inwestycje, a  w czwartej części cyklu „Otwieramy spa” Aneta Muller wskazuje jak zbudować zespół.

W najnowszym numerze także m.in. temat doboru dostawców i zakupu wyposażenia oraz tworzenia karty napojów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, którym szczególnie zależy na precyzyjnym dotarciu z ofertą produktów lub usług do szerokiego grona właścicieli restauracji.

Wydawcą jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.


Kontakt – BROG B2B

Biuro Reklamy:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Redakcja:
Karolina Stępniak
664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.