Natura Tour: w sprzedaży teren w Bieszczadach

Udostępnij artykuł

Nieruchomość zajmuje działki o łącznej powierzchni 2,81 ha. Sąsiadujący z nimi ośrodek wczasowy dysponuje m.in.: budynkiem wczasowym (2,12 tys. mkw.), budynkiem wczasowo-rekreacyjnym z krytym basenem o łącznej powierzchni 1,87 tys. mkw. oraz kilkoma domkami wczasowymi. Najbliższe otoczenie ośrodka stanowią tereny niezabudowane oraz zabudowania mieszkalne jednorodzinne oraz pensjonatowe. Smerek jest położony w bliskim sąsiedztwie Wetliny w Bieszczadzkim Parku Narodowym. Oferty należy składać do 12 maja 2009 roku.

Jak już pisaliśmy, w ostatnich miesiącach firma ogłosiła przetargi na sprzedaż kilku ośrodków: w Cisnej w Podkarpackiem, dwóch w Warmińsko-Mazurskiem: Wodnik w miejscowości Ruciane Nida i Perkoz w Iławie oraz w Firleju (woj. lubelskie) i Karpaczu (woj. dolnośląskie). Dwa z nich (w Mielnie i Dziwnówku) są też modernizowane i remontowane. Jak powiedziała portalowi horecanet.pl, Małgorzata Ostrowska z biura spółki, sprzedaż ośrodków związana jest z reorganizacją struktury Natura Tour, a nie z likwidacją podmiotu.

KPTW Natura Tour Sp. z o.o. organizuje wyjazdy zorganizowane (np. kolonie, wycieczki, konferencje) oraz indywidualne. Firma prowadzi ponad 20 ośrodków nad polskim morzem, w górach oraz w innych atrakcyjnie położonych regionach Polski. Firma jest trzykrotnym laureatem programu Solidna Firma oraz ma wdrożony certyfikat ISO 9001:2000. W ofercie firma proponuje liczne atrakcje. I tak, od dnia 1 kwietnia 2010 r. uruchomiona została możliwość rezerwacji oferty przez internet.

 

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 27.04.2010
Aktualizacja: 27.04.2010