Nowa HR Director Sodexo Polska

Udostępnij artykuł

Za realizację polityki personalnej, szkoleniowej i rozwojowej Sodexo odpowiedzialna będzie nowa Dyrektor HR – Magdalena Rutkowska.

Magdalena Rutkowska

Aby sprostać dynamicznym zmianom i wspierać realizację celów firmy, Sodexo Polska rozwija swoje struktury. Do Zespołu Dyrektorów dołączyła w lutym 2024 r. nowa HR Director.

Magdalena Rutkowska będzie odpowiedzialna za politykę personalną oraz nadzór nad zgodnością działań HR ze strategią firmy. W zakresie jej obowiązków są również: rekrutacja, opracowywanie oraz wdrażanie strategii szkoleniowej i rozwojowej, a także kompleksowa administracja kadrowa i płacowa.

Cieszę się na ten nowy rozdział w mojej zawodowej ścieżce. Jest mi niezmiernie miło, że dołączyłam do firmy, dla której troska o zespół stanowi najważniejszy element działania. Stawianie ludzi w centrum to podejście, które łączy mnie z kulturą organizacyjną Sodexo, dlatego z satysfakcją myślę o nadchodzącej współpracy – mówi Magdalena Rutkowska, Human Resources Director.

Magdalena Rutkowska ma ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze HR. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. jako Szef Zespołu Kadrowo-Płacowego i HR Manager w DB Schenker. W Grupie Eurocash była współodpowiedzialna za budowanie roli HR jako partnera dla biznesu, politykę zatrudniania, wynagradzania i rozwoju pracowników oraz budowanie zaangażowania i satysfakcji pracowników. Pełniła także rolę Learning and Development Director w Carrefour Polska oraz Head of HRBP, Learning and Talent Acquisition w Grupie Empik.

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Finanse i Bankowość w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest certyfikowanym project managerem i coachem International Coaching Community.

Marka Sodexo ma silną tradycję na polskim rynku Facility Management. W 1993 spółka uruchomiła swój pierwszy kontrakt w Polsce, aby po kolejnych trzech dekadach rozwoju stać się jedną z czołowych firm w branżach FM i Food w kraju. Dziś obsługuje 120 klientów w Polsce, służąc unikalną ekspertyzą o bardzo szerokim zakresie.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad-grudzień 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

O Sodexo

Założona w 1966 roku w Marsylii przez Pierre’a Bellona, firma Sodexo jest światowym liderem w dziedzinie usług podnoszących jakość życia – istotnego czynnika wpływającego zarówno na wyniki indywidualne pracowników, jak i całej organizacji.

Działając w 45 krajach świata, 430 000 pracowników Sodexo każdego dnia obsługuje 80 milionów konsumentów.

Grupa Sodexo charakteryzuję się niezależnością i wciąż pozostaje w rękach rodziny, która dała początek całemu przedsiębiorstwu. Firmę wyróżniają także zrównoważony model biznesowy i portfolio serwisów. Oferuje przede wszystkim usługi gastronomiczne oraz usługi zarządzania nieruchomościami. Zapewnia wysokiej jakości, wielowymiarowe i dopasowane do potrzeb konsumentów doświadczenia kulinarne, a także kreuje atrakcyjne i włączające miejsca pracy. Zapewnia zarządzanie obiektami klienta w bezpieczny i przyjazny dla środowiska sposób. Od momentu powstania, Sodexo koncentruje się na konkretnych, codziennych działaniach, aby, za pośrednictwem swoich usług, wywierać pozytywny wpływ gospodarczy, społeczny i środowiskowy. Firma uważa, że rozwój i zaangażowanie społeczne idą w parze. Celem Sodexo jest tworzenie lepszej codzienności dla każdego, aby budować lepsze życie dla wszystkich.

Firma Sodexo jest notowana w indeksach: CAC Next 20, CAC 40 ESG, FTSE 4 Good i DJSI.

O Sodexo Polska

W Polsce Sodexo od ponad 30 lat jest liderem w dziedzinie kompleksowej obsługi nieruchomości i największą firmą FM o zasięgu ogólnopolskim. Usługi Integrated Facility Management (IFM) świadczy w ponad 200 obiektach.
Prowadzi 40 restauracji pracowniczych, świadczy usługi cateringowe – w tym: catering klasy premium jako Sodexo Prestige. Wspiera firmy w zarządzaniu miejscem pracy i tworzeniu bezpiecznej przestrzeni dla pracowników w obiekcie klienta. W portfolio stałych klientów ma wiele ikonicznych brandów z branż m.in.: przemysłowej, FMCG, farmaceutycznej i technologicznej.

Źródło: Sodexo

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 08.02.2024
Aktualizacja: 08.02.2024