Nowe kawy mrożone w Starbucks

Udostępnij artykuł

Marka wzbogaca swoją ofertę i zaprasza gości do spróbowania propozycji kaw na zimno, wśród których nie mogło zabraknąć Iced Brown Sugar Oat Shaken Espresso. Dla poszukiwaczy nowych połączeń smakowych marka przygotowała premiery na polskim rynku – Iced Toasted Vanilla Oat Shaken Espresso oraz Iced White Mocha Oat Shaken Espresso.

Już od 7 marca marka zaprasza na nową, wiosenną odsłonę napojów na zimno. Na gości kawiarni czekają trzy kawy mrożone: Iced Brown Sugar Oat Shaken Espresso i Iced White Mocha Oat Shaken Espresso oraz Iced Toasted Vanilla Oat Shaken Espresso. Bazą każdej z nich jest gładkie i delikatne Starbucks Blonde® Espresso Roast, uzupełnione dodatkiem: syropu z brązowego cukru (Iced Brown Sugar Oat Shaken Espresso), syropu waniliowego (Iced Toasted Vanilla Oat Shaken Espresso) lub białego sosu mokka (Iced White Mocha Oat Shaken Espresso), kostkami lodu oraz napojem owsianym.

Wiosenna oferta limitowana

Nowa oferta Starbucks to nie tylko limitowane smaki napojów, ale także kawy ziarnistej oraz akcesoria z wiosennym motywem przewodnim. W marcu w kawiarniach dostępna jest limitowana edycja kawy ziarnistej Spring Season Blend. To mieszanka ziaren pochodzących z czterech regionów świata: Papui Nowej Gwinei, Kolumbii, Etiopii i Sumatry. Łączy ona w sobie wyraziste nuty ciemnej wiśni oraz intensywne aromaty przypraw, które zachwycają smakiem już od pierwszego łyku.

Ciekawą nowością jest kubek wielokrotnego użytku wykonany z materiałów z recyklingu, w tym z fusów kawowych. Zaprojektowany z myślą o ograniczaniu produkcji odpadów, całkowicie nadaje się do ponownego przetworzenia. Jest idealny zarówno do napojów gorących, jak i zimnych. W sezonowej kolekcji jak zawsze znajdziemy też akcesoria, tym razem w wiosennej, odświeżonej odsłonie. Są to m.in. kubki termiczne, ceramiczne, a także szeroki wybór cold cups do napojów mrożonych z nowej oferty.

Źródło: Starbucks

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 07.03.2023
Aktualizacja: 07.03.2023