Nowe osoby w Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery

Udostępnij artykuł

Monika Balcer została nowym Room Division Managerem, zastępując Martę Tomczyk-Kornobis. Natomiast stanowisko PR&Marketing Specialist w Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery objął Marcin Lewicki, który przejął obowiązki po Marcie Palmące.

Monika balcer i marcin lewicki Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery

Monika Balcer – biografia

Wcześniej związana z warszawskim Nobu Hotel Warsaw na stanowisku Front Office Manager. Monika ukończyła Wyższa Szkołę Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki w Warszawie. Doświadczenie zdobywała pracując w hotelach na całym świecie – dla takich marek jak; Savoy czy Hyatt. W 2014 roku obejmuje stanowisko Marketing Managera & Events Promoter w Egipcie – Hollywood Sharm. Konsekwentnie rozszerzając swoje umiejętności o działania marketingowe, po czym w 2016 roku przenosi się do Dubaju gdzie rozwija swoją karierę jako Guest Relations Manager/ Executive Lounge Manager w hotelach takich jak The H Dubai czy Grand Millenium. W 2020 roku wraca do Polski aby rozpocząć prace w sieci hoteli IHG jako Front Office Manager, po dwóch latach przechodzi do Nobo Hotel Warsaw na to samo stanowisko. Prywatnie miłośniczka podróży i książek.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

Marcin Lewicki – biografia

W 2023 roku pracował na stanowisku Membership Club Manager & Marketing dla Stradom House, Autograph Collection w Krakowie. Odpowiadał za wdrożenie, promocję i budowanie społeczności związanej klubem członkowskim. Założyciel wydawnictwa i agencji reklamowej Mad Men Sp. Z o.o.Od lata zajmuje się copyrightingiem, produkcją stron internetowych oraz jest wydawcą kilku tytułów prasowych. Od 2008 roku Redaktor Naczelny lifestylowego magazynu Lounge. W latach 2001 – 2004 pracował dla sieci hoteli Ambasador na wyspie Jersey UK, jako Front Desk Assistant. Fundator i założyciel fundacji non profit – Liberty Art Fundation, która powstała w 2021 roku. Fundacja zajmuje się organizacją wydarzeń kulturalnych oraz wspiera i finansuje działania młodych artystów. Prywatnie miłośnik książek, rowerów i namiętny słuchacz radia. 

Źródło: Bachleda Luxury Hotel Kraków MGallery

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 29.02.2024
Aktualizacja: 29.02.2024