Od 19 maja w śniadaniowej karcie Galerii Wypieków Lubaszka czeka nowość, która łączy sezonowe składniki z dobrze znaną klasyką. Do znanych propozycji dołączają jajka z pieczonymi szparagami.
Nowe śniadanie to dwa jajka po turecku serwowane na jogurcie greckim, do tego pieczone szparagi i autorska kompozycja sałat z pomidorkami cherry – polana domowym pesto i posypana prażonymi pestkami dyni. Śniadanie serwowane jest z pieczywem z piekarni, domowym masłem oraz świeżo wyciskanym sokiem.
NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec-kwiecień 2025
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<
Pozostałe śniadaniowe klasyki to:
Jajecznica Szefa: jajecznica z trzech jaj z boczkiem, posypana świeżym szczypiorkiem. Do tego twarożek z czarnym sezamem, autorska sałatka z pomidorkami cherry, pesto i pestkami dyni. Podawane z koszykiem pieczywa i domowym masłem rumiankowym.
Śniadanie Energetyczne: dwa jajka sadzone, frankfurterki, grillowany boczek i pieczarki. Do tego znana sałatka, świeże pieczywo i domowe masło rumiankowe.
Bajgiel z Awokado: bajgiel z sezamem, świeże awokado, twarożek, jajko sadzone i kiełki słonecznika. Uzupełnione sałatką, domowym pesto i pestkami dyni.
Do każdego śniadania z jajkami można domówić dodatkowe jajko za 2 zł.
Źródło: Galeria Wypieków Lubaszka
© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.