Nowe wydanie Sweets & Coffee na rynku

Najbardziej praktyczne i nowoczesne czasopismo dla profesjonalistów branży docierające do właścicieli lokali niezależnych typu kawiarnie, cukiernie, lodziarnie i piekarnie, prezesów, zarządów i „kupców” z sieci, ekspertów, analityków, architektów oraz biur projektowych. Ponadto czasopismo jest dodatkowo dystrybuowane i promowane na wszystkich najważniejszych wydarzeniach branży HoReCa w Polsce.

Przy okazji tego numeru, mieliśmy przyjemność porozmawiać z właścicielami Chimney Cake Bakery – Tomaszem Do­magałą i Filipem Kubicą. Koncept, który stworzy­li oferuje jedne z najsłodszych i najlepszych ciastek, jakie mieliśmy okazję do tej pory jeść. W wywiadzie opowie­dzieli o początkach swojej działalności, poszukiwaniu idealnej receptury, pla­nach na rozwój marki i o tym, czy brak doświadczenia w gastronomii bardziej im pomógł czy przeszkodził. Kontynuując temat słodyczy – w dzia­le „Cukiernik” temat główny BEZA. Swoje propozycje na to wyjątkowe i bardzo po­pularne ciasto przestawia: Cafe Bristol, Cukiernia Sweet Home i Słodkie Babki. Nasi eksperci radzą również, jak wybrać palarnie kawy i zdradzają jakie herbacia­ne trendy są aktualnie numerem jeden.

Dla fanów social mediów kilka słów o dobrym prowadzeniu Instagrama. Na­tomiast w dziale „Dobre rozwiązania” przedstawiciele firmy Voigt i marki Clinex doradzają w jaki sposób dbać o czystość i jakich środków najlepiej używać.

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <

W tym numerze również relacja z naszego tegorocznego wydarzenia – V Sweets & Coffee Forum. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem konferencji oraz poznania laureatów Sweets & Coffee Awards 2019. Wracając do początku – Chimney Cake Bakery był jednym z nich!

Egzemplarze czasopisma trafiają bezpośrednio do:
•  niezależnych właścicieli kawiarni, cukierni, lodziarni, piekarni;
•  zarządów spółek będących właścicielami sieci gastronomicznych;
• „kupców” z największych sieci bezpośrednio odpowiedzialnych za zakupy, zaopatrzenie, wyposażenie, inwestycje itp.;
• architektów, doradców inwestycyjnych i ekspertów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Zachęcamy również do kontaktu z redakcją. Jeśli otwierają Państwo nowy lub kolejny lokal, wprowadzają nowości do oferty warto nas o tym poinformować!

Wydawcą jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt – BROG B2B
Biuro Reklamy:
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Redakcja:
Milena Kaszuba-Janus, redaktor naczelna
664 463 066
m.kaszuba@brogb2b.pl

Karolina Stępniak, dyrektor wydawnicza
664 463 096
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.