Nowo powstający Hotel Kyriad Karkonosze ma dyrektor generalną

Udostępnij artykuł

Funkcję tę objęła Magdalena Frelkiewicz. Pierwszy w Polsce obiekt pod marką należącą do Louvre Hotels Group powstaje w Karkonoszach. Otwarcie planowane jest na sezon letni 2022. Za inwestycję Kyriad Karkonosze odpowiada WIK Capital.

Magdalena Frelkiewicz

Magdalena Frelkiewicz rozpoczynała swoja karierę zawodową we wrocławskim Holiday Inn, zaczynając od pracy w dziale rezerwacji. Następnie piastowała stanowisko kierownika recepcji w Hotelu HP Park Plaza. Doświadczenie zdobywała także w Irlandii w zakresie revenue managementu, ISO, HACCP i zarządzania procesowego w sieciach Radisson i Clarion. Pracowała w hotelu Qubus w Legnicy, a także jako dyrektor generalna kompleksu Campanile i Premiere Classe we Wrocławiu. Zajmowała się preopenigiem i otwarciami takich inwestycji condohotelowych jak Ovo, Bike Up we Wrocławiu, a także w górskich hotelach resortowych, między innymi: Radisson Szklarska Poręba, Resort Czarna Góra, Five Seasons.

O Kyriad Karkonosze

Powstaje w dawnym hotelu Jan, w miejscowości Wojcieszyce w Kotlinie Jeleniogórskiej. Zaoferuje m.in. ponad 100 pokoi, dwie sale konferencyjne, dwie restauracje i aquapark.

Koncepcja wnętrz została już opracowana. W projekcie połączono nowoczesność form z ponadczasowym pięknem naturalnych materiałów (kamień). W pokojach specjalny akcent będzie stanowić designerska tapeta przedstawiająca piękno lokalnego krajobrazu. Projektanci zadbali o dodatki, które tworzą domową atmosferę miejsca.

Kyriad Karkonosze
Kyriad Karkonosze – pokój

O WIK Capital

WIK Capital to pierwsza w Polsce firma oferująca kompleksowy zakres usług związanych z realizacją projektów hotelowych, sprzedażą apartamentów hotelowych i zarządzaniem nimi.

Firmę tworzy zespół ekspertów z ponad 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku hotelowym i condohotelowym.

WIK Capital specjalizuje się w całościowym prowadzeniu procesów inwestycyjnych w modelu condo i zarządzaniu obiektem hotelowym. W procesie inwestycyjnym zespół wykorzystuje swoje kilkunastoletnie doświadczenie w realizacji projektów w resortach nadmorskich – Kołobrzegu i Ustroniu Morskim, a także górskich – Szklarskiej Porębie i Zakopanem.

WIK Capital jest franczyzobiorcą znanych i cenionych światowych marek hotelowych, w tym InterContinental Hotels Group oraz Louvre Hotels.

Strategia rozwoju spółki zakłada poszerzanie portfela zarządzanych inwestycji w ramach kilkunastu projektów. Firma zrealizowała już pierwszy projekt mieszkaniowo-hotelowy w Warszawie – Tulip Residences Warszawa Targowa. Obecnie w przygotowaniu znajdują się trzy obiekty: Staybridge Suites Warszawa Ursynów, Laguna Beskidów w Żywcu oraz najnowsza inwestycja spółki – hotel w Karkonoszach. Planowane są kolejne inwestycje.

Źródło: WIK Capital

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 30.03.2022
Aktualizacja: 12.01.2023