Nowości od Starbucks – Ghost Pumpkin Frappucino i oferta straszliwych kubków

Udostępnij artykuł

Październik zbliża się ku końcowi, a to oznacza, że nadchodzi Halloween. W kawiarniach Starbucks już od 30 października można spróbować napoju o kultowym smaku dyniowego ciasta w upiornym szarawym kolorze. Limitowana edycja Ghost Pumpkin Frappuccino blended beverage dostępna będzie tylko przez ograniczony czas. Oprócz tego na gości czeka tematyczna kolekcja kubków.

Już od 30 października w Starbucks znajdzie się nowy napój – Ghost Pumpkin Frappuccino blended beverage. Oferta jest limitowana. Ten “przerażający” bliźniak Pumpkin Spice Latte to połączenie mleka oraz lodu, o smaku korzennych przypraw do ciasta dyniowego. Całość dopełnia szary kolor zwieńczony bitą śmietaną, który oddaje ducha Halloween. Napój dodatkowo można spersonalizować wedle własnych upodobań i zamówić go w wersji wegańskiej z dowolnym roślinnym zamiennikiem mleka, a także wegańskim kremem zamiast bitej śmietany.

Limitowana oferta Ghost Pumpin Frappucino dostępna będzie do wyczerpania zapasów.

W Starbucks nieustannie dokładamy starań, aby każda chwila spędzona w naszych kawiarniach była dla odwiedzających je gości wyjątkowym czasem. Dlatego każdego roku staramy się wprowadzać kilka zaskakujących pozycji do naszego menu. Z myślą głównie o Gen Z pod koniec października wprowadzamy Ghost Pumpkin Frappucino®, aby mogli znaleźć w tym okresie w naszych kawiarniach coś wyjątkowego, w klimacie który staje się coraz bardziej popularny w tym pokoleniu.mówi Paula Chudzińska, Marketing Manager Starbucks Polska.

Kubek albo psikus

Nowe Frappuccino® blended beverage to nie koniec jesiennych niespodzianek. Oprócz upiornego napoju w Starbucks znajdzie się również wyjątkowa odsłona kubków wielokrotnego użytku. Przestrasz znajomych po zmroku unikalnym Cold Cup świecącym w ciemnościach lub zaskocz podczas nastrojowego spaceru oryginalnym kubkiem z uszami czarnego kota. Jesteś fanem klasyki? Zdecyduj się na wersję z motywem przerażających dyni.

Dodatkowo z własnym kubkiem zawsze można skorzystać ze zniżki – 1 zł na każdy z dostępnych w ofercie Starbucks napojów.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE wrzesień-październik 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Nowosci-Gastronomiczne-wrzesien-pazdziernik-2023-okladka

Źródło: Starbucks

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 30.10.2023
Aktualizacja: 30.10.2023