Nowy Voodoo Chicken Sandwich i dwa smaki Premium Shakes w Popeyes

Udostępnij artykuł

Orzeźwiający Passion Fruit i słodki Lotus Biscoff to smaki dwóch nowych Premium Shakes, które trafiły do letniego menu Popeyes. To jednak nie koniec nowości – przez cały czerwiec goście mogą też spróbować limitowanej kanapki Voodoo Chicken Sandwich.

Popeyes Burger

Popeyes to eksplozja smaków i aromatów, którymi marka przyciąga do siebie miłośników dobrego jedzenia. Poza kultowymi pozycjami, które Polacy zdążyli już pokochać w menu Popeyes pojawiają się także sezonowe nowości. Tym razem wielbiciele luizjańskich smaków będą mogli spróbować kompozycji rodem z Nowo Orleańskich ulic – Voodoo Chicken Sandwich. Ta ostra i wyrazista w smaku kanapka kryje w sobie autorski słodko-ostry sos Voodoo Sweet Chilli (znany fanom marki z glazurowanych Louisiana Wings), chrupiącą pierś z kurczaka, ostry sos majonezowy, szczypiorek, marynowane ogórki i maślanką bułkę brioszkę. Można ją zamówić tylko poprzez aplikację z odbiorem na miejscu w jednej z sześciu restauracji Popeyes.

W Popeyes lubimy karmić dobrze, jak u mamy, dlatego oferujemy gościom duże porcje naszych kultowych dań na bazie świeżych kurczaków w chrupiącej panierce. Ale doskonale wiemy, że lato to sezon, kiedy po dobrym posiłku lub między jednym, a drugim daniem wszyscy lubimy sięgać po słodkie i orzeźwiające desery. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty w tej kategorii dwa zupełnie nowe smaki shaków. W menu nadal zostaje Coconut Premium Shake. Tę decyzję podjęli właściwie nasi obserwatorzy w social mediach – widzieliśmy jak entuzjastycznie reagowali na ten smak. Zatem na razie żegnamy się ze smakiem Yuzu, ale kto wie? Może jeszcze kiedyś do nas wróci, jeżeli nasi goście będą za nim tęsknić – mówi Kamila Węcka, Marketing Manager Popeyes Polska.

Z początkiem wakacji Popeyes zaprasza na premierę dwóch nowych smaków Premium Shakes, które pozostaną w menu przez całe lato. Pierwszy – Passion Fruit Premium Shake to typowy smak na gorące dni: owocowy shake ze słodko-kwaśną marakują, bitą śmietaną i polewą. Drugi: shake o smaku karmelowym z dodatkiem bitej, czekoladowej polewy i kultowych ciasteczek Lotus Biscoff, czyli – Lotus Biscoff Premium Shake. Oba w dwóch rozmiarach: 200ml i 400 ml.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec-kwiecień 2024
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Źródło: Popeyes

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 21.06.2024
Aktualizacja: 21.06.2024