NYX Hotel Warsaw prezentuje wnętrza – nasza galeria

Udostępnij artykuł
Mieliśmy okazję obejrzeć pierwszy w Polsce hotel marki NYX – NYX Hotel Warsaw. Spotkać się z częścią zespołu, zapoznać z koncepcją, sztuką zdobiącą jego wnętrza oraz ofertą. Hotel został otwarty 1 marca, choć oczywiście w związku z ogłoszeniem obostrzeń, od 15 marca – zgodnie z rozporządzeniem – przyjmuje tylko wybrane grupy gości.
Irina Ignacik, HR Manager, Paulina Kołodziejczyk, dyrektor i Mateusz Puślecki z Agencji Public Dialog
Kilka słów ze spotkania…

Paulina Kołodziejczyk, dyrektor: Wybraliśmy sobie bardzo ciekawe osobowości z rynku. Każdy z nas nieprzypadkowo znalazł się w tym miejscu.

Irina Ignacik, HR Manager: Chcemy, aby nasz hotel był postrzegany jako ekskluzywny, nie luksusowy.

Jacek Sosnowski, kurator: Przy doborze prac traktowaliśmy hotel, jak maszynę lub roślinę, która żyje. To odzwierciedlamy w wybranych dziełach.

Jacek Sosnowski, kurator sztuki
Kilka danych o hotelu…

✔331 pokoi o powierzchni minimum 25 mkw., w tym 33 apartamenty
✔Każdy pokój z widokiem na Warszawę
✔Baza noclegowa dla ponad 700 osób
✔Dwie recepcje – na parterze i pierwszym piętrze
✔Pięć sal konferencyjnych

Wnętrze budynku definiuje modna niekonwencjonalność i orzeźwiająca wyrazistość. Elementy wizualne, w połączeniu ze stylowo dobranymi materiałami, oddają miejski styl i niezobowiązującą, luźną atmosferę. W nowym NYX Hotel Warsaw street art spotyka się ze strefą relaksu, a modny design z ciekawymi koncepcjami przestrzennymi. Wystrój po raz kolejny jest dziełem znanego projektanta wnętrz – Andreasa Neudahma. Oprócz opracowania całościowego projektu, Neudham starannie dobrał wszystkie meble i akcesoria, dzięki czemu całość wystroju wnętrza jest spójna i zachwyca mnogością detali.

NYX Hotel Warsaw znajduje się w Varso Place wraz z najwyższą w Unii Europejskiej wieżą o wysokości 310 m. Należy do grupy Leonardo Hotels.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.