Obchody Dnia Niepodległości USA w Jeff’s w Warszawie

Udostępnij artykuł

Restauracja Jeff’s serdecznie zaprasza na obchody Dnia Niepodległości USA, które odbędą się 4 lipca o 18.00 w restauracji na Polach Mokotowskich w Warszawie. To okazja, aby poczuć amerykańskiego ducha i smakować autentyczne dania kuchni Tex-Mex w klimacie lat 50. i 60.

Amerykańskie smakołyki

Tego wieczoru restauracja Jeff’s przygotuje dla gości wędzone żeberka, serwowane specjalnie na tę okazję. Dodatkowo, czekają specjalne promocje na napoje – Margarita 2 za 1 oraz Arnold Palmer 2 za 1.

Dzień Niepodległości to wspaniała okazja, aby razem świętować i cieszyć się wolnością. Chcemy, aby nasi goście poczuli się jak w prawdziwej Ameryce – z doskonałą kuchnią, świetną muzyką na żywo i niezapomnianą atmosferą. – mówi Artur Jarczyński, właściciel restauracji Jeff’s.

Jeff’s – Home of Happy People

Jeff’s to miejsce, gdzie goście zjedzą dania kuchni Tex-Mex: burgery, steki, żeberka, owoce morza, tacos. We wnętrzach restauracji można poczuć się jak w Ameryce i zaznać niezwykłej gościnności zza oceanu. Amerykański smak kuchni doprawiony jest stylem wczesnego rock’n’rolla, uwielbianymi futbolowymi idolami oraz kanciastymi samochodami ze słynnej Route 66. W restauracji wyznaje się zasadę “Just plain good food!”, dlatego tradycyjne amerykańskie dania ze świeżych składników przygotowywane są według nawet stuletnich regionalnych przepisów. W Jeff’s serwowane są  m.in. burgery, skrzydełka, smakowite wędzone żeberka i tacos. Sława idealnie wysmażonych Jeff’sowych steków przekracza granice naszego kraju.

Wujaszka Jeff’sa odwiedzić można w Warszawie przy Polach Mokotowskich, w Hali Koszyki
i galerii handlowej Westfield Mokotów, w krakowskiej Galerii Kazimierz oraz katowickiej Silesia City Center. 

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec-kwiecień 2024
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Źródło: Jeff’s

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 24.06.2024
Aktualizacja: 25.06.2024