Pałac Mierzęcin Partnerem Generalnym XIII Forum Profit Hotel 2018

Pięknie i rozlegle położony, z własną winnicą, zabytkowy, wytworny resort wypoczynkowy Pałac Mierzęcin Wellness & Wine Resort z woj. lubuskiego, został Partnerem Generalnym tegorocznej, trzynastej już edycji Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL 2018. Wydarzenie odbędzie się 12 grudnia w Warsaw Marriott Hotel.

Uczestnicy XIII Forum Profit Hotel 2018 będą mieli doskonałą okazję, aby nie tylko skosztować najszlachetniejszych gatunków win produkowanych w Polsce, ale również zapoznać się z ich szeroką ofertą oraz szczegółami współpracy winnicy z hotelami i restauracjami. Nie zabraknie także informacji dotyczących samej oferty rekreacyjno-wypoczynkowej, czy jednej z najlepszych stref spa dostępnych w naszym kraju.

Pałac – wraz z folwarkiem, trzecią największą w Polsce winnicą, winiarnią, stadniną koni oraz Grape Spa – oferuje gościom bogactwo możliwości spędzenia niezapomnianych chwil, w miejscu pełnym uroku i wyjątkowej atmosfery. Interesujące propozycje dla siebie znajdą tu zarówno osoby lubiące aktywny wypoczynek, jak i ceniące spokój, rodziny z dziećmi czy klienci biznesowi. Jako jedyny w Polsce obiekt tego typu, Pałac Mierzęcin Wellness & Wine Resort posiada własną winnicę, przetwórnię i piwnicę winną. Cenne właściwości smakowe oraz znany od wieków dobroczynny wpływ owoców winogron na zdrowie i urodę były dla nas inspiracją do stworzenia unikalnej oferty pobytowej. Owoce pałacowej winnicy oraz wytwarzane z nich wina, doskonale komponują się z daniami kuchni polskiej i europejskiej, które serwujemy w naszych restauracjach. Winogrona stanowią również kwintesencję rytuałów piękna i zabiegów pielęgnacyjnych w Grape Spa – pierwszym w Polsce spa bazującym na owocach z własnej winnicy.

W neogotyckim pałacu i odrestaurowanych budynkach dawnego folwarku znajduje się 83 komfortowo wyposażonych pokoi. Starannie urządzone wnętrza, ciekawa architektura oraz otaczający pałac park, stanowią doskonałą scenerię do imprez okolicznościowych, spotkań rodzinnych i w gronie przyjaciół. Firmom organizującym szkolenia, konferencje bądź wyjazdy integracyjne, obiekt oddaje do do dyspozycji sześć komfortowych sal konferencyjnych wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny, które w sumie mogą pomieścić 430 osób.

!!! TYLKO TERAZ !!!
NAJLEPSZE LOKALIZACJE STOISK
MOŻLIWIE NAJNIŻSZE CENY
> prosimy kliknąć po informacje <

Ogromnym zainteresowaniem Uczestników, Sponsorów, Wystawców oraz Kupców z niezależnych obiektów i sieci, cieszy się każda edycja najważniejszego w Polsce spotkania hotelarzy. Wydarzenie, co roku gromadzi ok. 400 osób. To tylko tu, raz w roku, ze wszystkich zakątków Polski zjeżdżają się właściciele niezależni;  prezesi, dyrektorzy oraz kupcy z sieci hotelarskich, wybitni praktycy i eksperci, aby uczestniczyć w swoim ulubionym wydarzeniu.

Już po raz siódmy na zakończenie XIII FORUM PROFIT HOTEL 2018, podczas uroczystej kolacji z Galą nastąpi rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród PROFIT HOTEL AWARDS 2018 i po raz drugi SUPPLIER OF THE YEAR 2018.

– To jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży, wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. To także jedyne wydarzenie tego typu w Polsce, z gwarantowanym udziałem potwierdzonych kupców, którzy deklarują uczestnictwo wyłącznie w organizowanych przez nas wydarzeniach! Ponadto dzięki już trzynastoletniej tradycji udało nam się stworzyć i co roku organizować najwyżej oceniane oraz oczekiwane przez branżę wydarzenie hotelarskie w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Jeżeli Państwa firmie zależy na:
•  udziale w BUSINESS SPEED DATING – serii bezpośrednich spotkań z kompetentnymi kupcami na temat współpracy z największymi odbiorcami sieciowymi;
•  realnej możliwości POZYSKANIA KONTRAKTU ROKU;
• efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
• budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
• kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
• prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
– prezesów, członków zarządów, dyrektorów w sieciach hotelarskich,
– kupców – menadżerów bezpośrednio odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje, inwestycje itd.,
– właścicieli niezależnych lokali i restauracji.
• udziale w najważniejszym w roku i oczekiwanym wydarzeniu dla branży.
zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości Gastronomiczne, Sweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.