Paulina Iwaszko kierowniczką ds. PR, CSR i komunikacji korporacyjnej w Tchibo Warszawa

Udostępnij artykuł

Paulina Iwaszko, managerka z długoletnim doświadczeniem w zakresie komunikacji korporacyjnej i brandowej, dołączyła do zespołu marketingowego Tchibo Warszawa. Od początku lutego 2024 zajmuje stanowisko kierowniczki ds. PR, CSR i komunikacji korporacyjnej.

Paulina Iwaszko - Tchibo

W Tchibo Warszawa Paulina Iwaszko odpowiada za kompleksową strategię komunikacji brandowej i korporacyjnej. Do jej kompetencji należą również działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Iwaszko będzie zaangażowana także w procesy z zakresu strategii employer brandingowej, a także komunikacji wewnętrznej.

Dołączam do zespołu Tchibo z ogromnym entuzjazmem i gotowością do działania. Cieszę się, że będę pracować na rzecz marki, która od ponad 30 lat towarzyszy Polakom w ich codziennym życiu. Jestem przekonana, że w tak doświadczonym zespole zrealizujemy wiele inspirujących projektów – mówi Paulina Iwaszko, kierowniczka ds. PR, CSR i komunikacji korporacyjnej w Tchibo Warszawa.

Iwaszko posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie komunikacji korporacyjnej i produktowej. Zdobywała je, pracując dla liderów rynku, takich jak Semilac, NIVEA, Lech Premium, Tyskie czy SEAT, zarówno jako ekspert wewnętrzny, jak i konsultant z ramienia agencji PR. Do jej obowiązków należało m.in. budowanie strategii i realizacja kampanii mediowych, budowanie relacji z zewnętrznymi interesariuszami, a także zarządzanie zespołem.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad-grudzień 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

O Tchibo

Tchibo Warszawa Sp. z o.o. to spółka zależna Tchibo GmbH. Tchibo to wyjątkowy model biznesowy, łączący profesjonalną wiedzę o kawie ze sprzedażą innowacyjnych kolekcji użytkowych, oferowanych w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym. W ośmiu krajach Tchibo prowadzi łącznie około 900 sklepów stacjonarnych, około 24 200 sekcji w innych sieciach oraz sklepy internetowe. W 2022 roku Tchibo wraz z 11 318 pracownikami na całym świecie wygenerowało przychody w wysokości 3,25 mld euro. Firma jest liderem rynku kawy palonej w Austrii, Czechach, Niemczech i na Węgrzech oraz jedną z wiodących firm e-commerce w Europie.

Tchibo to firma rodzinna, założona w Hamburgu w 1949 roku. Zrównoważony rozwój jest nieodłącznym elementem jej strategii biznesowej, co przełożyło się na wiele nagród, między innymi nagrodę za Etykę Korporacyjną, Nagrodę Logistyki Środowiskowej w 2012 roku oraz nagrodę CSR rządu federalnego Niemiec w 2013 roku. W 2016 roku Tchibo zostało nagrodzone w Niemczech jako najbardziej zrównoważone duże przedsiębiorstwo.

Źródło: Tchibo

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 13.02.2024
Aktualizacja: 13.02.2024