Pieniny Grand Szczawnica – wkrótce otwarcie

Udostępnij artykuł

W sercu Szczawnicy, na zboczu Parku Górnego, na bazie dawnego sanatorium Hutnik powstał nowy obiekt – Pieniny Grand. Swoich pierwszych gości przyjmie 16 kwietnia, choć już teraz można dokonać rezerwacji. Właścicielem jest firma Thermaleo, która jest głównym akcjonariuszem spółki Uzdrowisko Szczawnica.

Pieniny Grand Szczawnica

Pieniny Grand to 14 pięter, 119 pokoi, 2 tys. mkw. SPA, basen, Sky Bar – zlokalizowany na dachu, na wysokości 600m n.p.m., dziewięć sal konferencyjnych i restauracje.

Strzelista sylwetka Hotelu sięga szczytów Pienin. W pełni przeszklone pokoje zapewniają hipnotyzujący widok. Zlokalizowany na dachu Sky Bar jest miejscem niezapomnianych  wschodów i zachodów słońca. Wystrój hotelu łączy tradycyjne motywy z nowoczesną sztuką – prace lokalnych artystów spotykają się z kreacjami Christiana Lacroix – czytamy na stronie obiektu.

O Thermaleo

Thermaleo jest spółką rodzinną założoną w 2004 roku przez Andrzeja i Monique Mańkowskich, reprezentowaną w Szczawnicy od kilku lat przez ich troje dzieci: Helenę, Mikołaja i Krzysztofa Mańkowskich. Od 2015 roku Thermaleo jest głównym akcjonariuszem spółki Uzdrowisko Szczawnica S.A.
W tym także roku spółka Thermaleo podzielona została na dwie spółki Thermaleo i Thermaleo Plus.
Od tego czasu wspólnie realizują projekty jako Grupa Thermaleo & Uzdrowisko Szczawnica.

Źródło: Pieniny Grand

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 28.03.2023
Aktualizacja: 28.03.2023