Pierwsze urodziny Va Bene Cicchetti. Restauracja świętuje zwycięstwa w międzynarodowych konkursach designu

Udostępnij artykuł

Warszawska Va Bene Cicchetti obchodzi swoje pierwsze urodziny. Właściciele Agata Szaran i Emanuele Guidi mogą świętować rocznicę swojej restauracji z dumą. Miejsce osiągnęło sukces, zyskując rozgłos również na arenie międzynarodowej.

Jednym z najważniejszych wyróżnień, które zdobyła restauracja Va Bene Cicchetti w minionym roku jest prestiżowa pozycja na liście “1 z 10 najpiękniejszych miejsc pod kątem designu na świecie” według magazynu Dezeen.

Kolejnym sukcesem, ogłoszonym we wrześniu br. jest zwycięstwo w Restaurant & Bar Design Awards w kategorii Europejska Niezależna Restauracja.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE – RAPORT 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z ubiegłorocznym wydaniem <<

Wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Art in Architecture Festival w kategorii przestrzeń publiczna to kolejny punkt na liście osiągnięć, które dowodzą wyjątkowości tego miejsca.

Nigdy nie chodziło nam o nagrody, ale jesteśmy dumni, że nasza odwaga w podejmowaniu decyzji i podążanie za intuicją zostały docenione. Dziękujemy naszym gościom za wsparcie i obiecujemy, że nasza pasja do doskonałego jedzenia i niepowtarzalnego designu będzie się rozwijać nadal.– podkreśla właścicielka, Agata Szaran.

Emanuele Guidi i Agata Szaran

Agata i Emanuele wraz z zespołem niedawno wrócili z Wenecji, gdzie czerpali inspiracje do nowej karty dań. W menu będzie można znaleźć takie przysmaki jak szprotki, pikantna oliwa pomidorowa, różnego rodzaju pasty oraz ostrygi.

Poprzedni sezon był inspirowany kuchnią fusion, natomiast ten to powrót do tradycyjnych włoskich smaków i receptur mówi Agata Szaran.

Mimo że restauracja Va Bene Cicchetti słynie z luksusowego designu, atmosfera w jej wnętrzu jest zawsze luźna i niezobowiązująca. Każdy gość może poczuć się tu swobodnie i komfortowo, ciesząc się wyjątkowym jedzeniem i klimatem.

Agata Szaran i Emanuele Guidi są także właścicielami restauracji Va Bene przy ul. Tamka w Warszawie, gdzie serwowane są rzymskie pasty i pizza al taglio.

Źródło: Va Bene Cicchetti

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 05.09.2023
Aktualizacja: 06.09.2023