Piotr Przybylak, Bela Mesa: Budujemy mocne relacje

Udostępnij artykuł

[SPECJALNIE DLA NAS – RAPORT 2024] Nasza firma zawsze stawia na jakość i trwałość naszych produktów. W naszej ofercie są solidne materiały i nowoczesna technologia produkcji, co przekłada się na długoterminowe oszczędności kupującego – mówi w rozmowie opublikowanej w naszym specjalnym wydaniu „Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024” Piotr Przybylak, dyrektor handlowy Bela Mesa.

Piotr Przybylak, Bela Mesa

Jak wygląda obecna współpraca Państwa firmy z klientami z branży HoReCa? Jakie czynniki obecnie najbardziej wpływają na decyzję o wyborze danego dostawcy?

Obecnie, współpraca naszej firmy, Bela Mesa, z klientami z branży HoReCa jest coraz mocniejsza.
Najważniejsze czynniki, które obecnie wpływają na decyzję o wyborze konkretnego dostawcy, to przede wszystkim zaufanie i podążanie za potrzebami klientów.

Ważnym aspektem jest zoptymalizowana cena. Klienci poszukują dostawców, którzy oferują uczciwe ceny bez obniżania jakości oferowanych produktów. W czasach, gdy wiele restauracji i hoteli musi zmierzyć się z wyzwaniami ekonomicznymi, jest to bardzo ważne.

Ponadto, nasza elastyczność w stosunku do potrzeb klienta również ma duże znaczenie. Klienci oczekują, że dostawca będzie w stanie dostosować się do ich indywidualnych potrzeb, takich jak szybka realizacja zamówień, organizacja transportu czy dostępność asortymentu. Nasz zespół nie tylko dostarcza wysoką jakość usług, ale także dba o indywidualne potrzeby każdego klienta. Dzięki temu budujemy mocne relacje oparte na lojalności i zaufaniu. Nasza elastyczność oraz bieżąca i szczera komunikacja podczas realizacji zamówień wyróżniają nas na rynku

Co możecie Państwo zaproponować klientom z sektora HoReCa w tym niełatwym pod kątem wysokości kosztów roku 2024?

W związku z podwyższonymi kosztami produkcji i inflacją, jesteśmy świadomi trudności, które wciąż mogą pojawić się u naszych klientów. Jako dystrybutor porcelany, szkła i sztućców dla gastronomii, możemy zaproponować kilka rozwiązań, które pomogą klientom zminimalizować koszty w roku 2024.

Po pierwsze, dzięki naszej skrupulatnej strategii cenowej, obniżyliśmy ceny naszych produktów od lutego 2024 roku. Opracowaliśmy nowe cenniki, które uwzględniają faktyczne, aktualne koszty produkcji i są bardziej konkurencyjne. Wprowadzenie niższych cen dotyczy wielu bestsellerowych kolekcji, co pozwoli klientom…Cały wywiad publikujemy w Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024. Kliknij, aby zapoznać się z pełną treścią

rynek dostawców horeca - raport 2024

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 07.03.2024
Aktualizacja: 07.03.2024