Piotr Rudziński dyrektorem ds. jakości w Grupie Dobry Hotel

Udostępnij artykuł

Pełniący przez ostanie cztery lata funkcję dyrektora operacyjnego na region północnej i centralnej Polski Piotr Rudziński objął nowe stanowisko w ramach Grupy Dobry Hotel. Teraz będzie odpowiedzialny za jakość procedur i standardów w 21 hotelach w całej Polsce oraz audyt wewnętrzny.

Piotr Rudziñski

Piotr Rudziński to absolwent Akademii Morskiej w Gdyni na wydziale Towaroznawstwa i Organizacji Usług Hotelowych. Z branżą hotelarską związany od początku swojej kariery zawodowej. Pracę rozpoczął w sieci hoteli Qubus na stanowisku kelnera. Szybko awansował przechodząc kolejne szczeble zawodowe w hotelach w całej Polsce. Od 2004 roku związany z firmą Dobry Hotel. Prywatnie miłośnik sportu. Uprawia bieg, pływanie i kolarstwo.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli listopad-grudzień

O Grupie Dobry Hotel

To polska firma specjalizująca się w zarządzaniu obiektami hotelowymi i gastronomicznymi. Działa od 19 lat, dynamicznie się rozwija i stale zwiększa swój udział w rynku. Obecnie w swoim portfolio ma 21 obiektów w atrakcyjnych turystycznie i biznesowo regionach i miastach Polski – w Trójmieście, Jastarni, Mikołajkach, Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i Zakopanem i wciąż planuje nowe przejęcia. Grupę Dobry Hotel wyróżnia różnorodność oferty oraz szeroka gama możliwości i usług. 

Do dyspozycji Gości są hotele miejskie z szerokim zapleczem konferencyjnym, kameralne hotele butikowe, a także luksusowe oraz rodzinne obiekty resortowe wyposażone w strefę SPA&Wellness. Każdy z nich położony jest w atrakcyjnej lokalizacji.

Grupa Dobry Hotel stawia zarówno na promocję i rozwój marki własnej, jak i współpracę z globalnymi, międzynarodowymi sieciami poprzez umowy franczyzowe – między innymi z Hyatt, Marriott i Wyndham. Z sukcesem inwestuje i rozwija miejsca, które są czymś więcej niż hotelem. Stąd w jej portfolio tak ważne miejsce zajmują obiekty z historią w nowoczesnej odsłonie – jedyne i niepowtarzalne jak wrocławski Altus Palace, warszawski H15 Boutique, czy krakowskie H15 Luxury Palace, H15 Hotel Francuski czy otwarty ostatnio Hotel Unicus Palace. 

Źródło: Dobry Hotel

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 08.02.2024
Aktualizacja: 08.02.2024