Przyjmujemy zgłoszenia do Sweets & Coffee Awards 2023

Udostępnij artykuł

Właścicielom kawiarni, piekarni, cukierni, lodziarni oraz piekarnio-cukierni, którzy przystąpią do bezpłatnego konkursu SWEETS & COFFEE AWARDS 2023 przysługują darmowe zaproszenia do udziału w oczekiwanym wydarzeniu – VI SWEETS & COFFEE FORUM® 2023, które przywracamy po okresie pandemii. Odbędzie się już 29 maja w Sheraton Grand Warsaw. Zgłoszenia przyjmujemy do 24 kwietnia.

Organizator – redakcja czasopisma SWEETS & COFFEE oraz portalu HORECANET.PL – serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji bezpłatnego konkursu dla najlepszych kawiarni, piekarnio-cukierni, cukierni, lodziarni itp. w Polsce – SWEETS & COFFEE AWARDS® 2023, który towarzyszy najważniejszemu spotkaniu branży – VI Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarnio-Cukierni SWEETS & COFFEE FORUM® 2023. Wydarzenie odbędzie się 29 maja w Sheraton Grand Warsaw. 

W programie i dyskusjach podczas Forum, które z powodzeniem wraca po trudnych czasach pandemii, tradycyjnie znajdą się: indywidualne spotkania kupców z dostawcami; merytoryczne i najbardziej praktyczne wskazówki dotyczące wsparcia dla biznesu od najwybitniejszych praktyków i ekspertów oraz efektywna wymiana doświadczeń i sposobów na rozwijanie biznesu. Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominowane będą obecną sytuacją. Nie zabraknie pogłębionych analiz, wniosków, prognoz oraz wzajemnego wsparcia i praktycznych porad.

Videorelacja z ostatnio zorganizowanej edycji wydarzenia, które w wyniku pandemii odbyło się w 2019 roku.

REGULAMIN, FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY SWEETS & COFFEE AWARDS 2023
>>> kliknij po szczegóły
<<<

Jak co roku, jako Organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia odbywającego się w wersji stacjonarnej.

Uczestnictwo zagwarantuje Państwu:

  • zdobycie wiedzy o sprawdzonych sposobach na rozwój biznesu, możliwość dyskusji z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami;
  • kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów;
  • indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich najbardziej aktualną ofertą;
  • lunch w Sheraton Grand Warsaw;
  • udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową SWEETS & COFFEE AWARDS 2023 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2023;
  • obecność na najważniejszym w roku spotkaniu przedstawicieli branży;
  • zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień.

Udział w SWEETS & COFFEE AWARDS 2023 to wyjątkowa okazja promocji kawiarni, piekarni, cukierni, lodziarni w Polsce, a także uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli i personelu. To również kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży w naszym kraju. Spośród zgłoszeń Jury – złożone z prelegentów i panelistów VI SWEETS & COFFEE FORUM® 2023 – wybierze finalistów i zwycięzców poszczególnych kategorii.

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Nowości GastronomiczneŚwiat HoteliSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Storeportali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl. Organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B – media efektywnej komunikacji

Karolina Stępniak
redaktor naczelna Świata Hoteli
redaktor Sweets & Coffee
664 463 069
k.stepniak@brogb2b.pl


Milena Kaszuba-Janus
redaktor naczelna Nowości Gastronomicznych
redaktor Sweets & Coffee
664 463 066
m.kaszuba@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 14.03.2023
Aktualizacja: 28.03.2023