Radisson Hotel Group otworzy w Polsce nowy resort

Udostępnij artykuł

Radisson Hotel Group rozszerza swoją działalność w Polsce poprzez podpisanie umowy na nowy resort w Świeradowie-Zdróju. Otwarcie planowane jest na początku 2026 roku. Będzie to 10 obiekt sieci w naszym kraju.

Radisson Hotel Group Model

Radisson Resort Świeradów-Zdrój będzie oferować gościom 140 pokoi, w tym 89 apartamentów oraz apartament prezydencki. Centrum wellness & spa, centrum fitness, strefa dla dzieci, przechowalnia nart oraz trzy restauracje uzupełnią bogatą ofertę hotelu, idealnie wpasowując się w nowoczesny styl marki Radisson.

Zlokalizowany w strategicznym położeniu, w pobliżu granic z Czechami i Niemcami, Radisson Resort Świeradów-Zdrój będzie odpowiadać na rosnące zapotrzebowanie turystyczne w regionie. Resort będzie doskonale skomunikowany z lotniskiem im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu, lotniskiem w Pradze oraz pociągiem z Warszawy. Świetna lokalizacja ośrodku zapewnia gościom całoroczne atrakcje – jazdę na rowerze i piesze wędrówki latem, zimą natomiast bogatą ofertę dla miłośników nart czy snowboardu. Znajduje się on niespełna 600 metrów od stacji narciarskiej SKI & SUN Świeradów-Zdrój, która oferuje 2,5 km stoków narciarskich, oraz 20 km od Szrenica Ski Arena – największej bazy w regionie, z ponad 20 wyciągami narciarskimi oraz licznymi zawodami narciarskimi od grudnia do marca.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli maj-czerwiec

Jesteśmy podekscytowani, że możemy wzmocnić naszą współpracę z VHM Hotel Management w Polsce poprzez podpisanie tej wspaniałej umowy na resort . Od niemal dekady jesteśmy liderem segmentu wypoczynkowego w Polsce. Nasze portfolio na polskim rynku obejmuje teraz ponad 20 hoteli i ponad 5100 pokoi, zarówno działających, jak i będących w fazie rozwoju, w kluczowych lokalizacjach miejskich i rekreacyjnych – mówi Valerie Schuermans, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w Europie Środkowo-Zachodniej w Radisson Hotel Group.

Wojciech Popis, wiceprezes VHM Hotel Management, dodaje: Jesteśmy zachwyceni, że możemy kontynuować naszą współpracę z Radisson Hotel Group w ramach tego ekscytującego przedsięwzięcia. To zaszczyt uczestniczyć w rozwoju Radisson Resort Świeradów-Zdrój, gdzie goście będą mogli doświadczyć naszej słynnej gościnności na tle malowniczych Karkonoszy.

Inwestycja Radisson Resort Świeradów-Zdrój wzmacnia relacje Radisson Hotel Group z VHM Hotel Management, po wcześniejszym podpisaniu umowy na nadmorski resort Radisson Resort & Suites Ustronie Morskie, pierwszego w Polsce apartamentowego konceptu pod marką Radisson, którego otwarcie planowane jest w 2026 roku. Jest to 23. obiekt Radisson Hotel Group i szósty w fazie rozwoju w Polsce, obok Radisson RED Hotel & Radisson RED Apartments Kraków, który niedawno otwarto, Radisson Blu Resort Międzywodzie, nad Morzem Bałtyckim z 226 w pełni wyposażonymi apartamentami, planowany na otwarcie pod koniec 2027 roku.

Radisson Hotel Group model 2

Źródło: Radisson Hotel Group

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 09.07.2024
Aktualizacja: 09.07.2024