Ruszyła możliwość rezerwacji w Belmonte Hotel Krynica-Zdrój

Udostępnij artykuł

Belmonte Hotel, pierwszy pięciogwiazdkowiec w Krynicy-Zdroju, właśnie otworzył możliwość rezerwacji pokoi i apartamentów. Udostępnił również nową stronę internetową. Oficjalne otwarcie zaplanowano na maj bieżącego roku.

Hotel zlokalizowany jest u podnóża Góry Krzyżowej, bezpośrednio przy stoku narciarskim. Na siedmiu kondygnacjach trzyskrzydłowego budynku znajduje się 251 pokoi i apartamentów o powierzchni od 27 do 66 mkw. Jedynie krótki spacer dzielić będzie gości hotelowych od słynnego Deptaka w centrum Krynicy-Zdroju, a także pozostałych atrakcji, jakie ma do zaoferowania to popularne uzdrowisko.

Belmonte Hotel – oferta

Goście będą mogli korzystać z przestronnej restauracji oraz baru hotelowego wraz z tarasem widokowym. Szczególną dumą hotelu jest strefa SPA& Wellness. W jej skład wchodzi luksusowe Moon SPA z 9 gabinetami zabiegowymi, a także 25-metrowy basen i kompleks saun, wśród których znajdują się sauna rodzinna i eventowa. Klientom biznesowym hotel zaoferuje nowoczesne sale konferencyjne, z których jedna pomieści do 500 osób. Belmonte jest hotelem przyjaznym również dzieciom – czekać będzie na nie odrębna przestrzeń do zabaw, szeroki pakiet animacji, a także liczne atrakcje.

Bryła i wnętrze hotelu czerpią inspirację z architektury modernistycznej, a jednocześnie mocno osadzone są w kontekście nowoczesnego, górskiego uzdrowiska. Wyróżnikiem jest wykorzystanie szkliwionej ceramiki, mozaiki, marmurów, ciemnego forniru i stonowanej kolorystyki. Projekt architektoniczny został stworzony przez pracownię architektoniczną P-W-A (Kraków, Warszawa), za projekt wnętrza hotelu odpowiada pracownia Buck Studio z Wrocławia, a generalnym wykonawcą jest Eiffage Polska (Kraków).

Hotel Belmonte to idealny wybór dla osób poszukujących luksusowego wypoczynku w górach. Czerpiemy z tradycji najlepszych alpejskich kurortów i z dumą nawiązujemy do bogatej historii Krynicy-Zdroju, jako uzdrowiska. A zarazem z najwyższą dbałością o detale, jakość i komfort, tworzymy miejsce nowoczesne oraz wyznaczające trendy. Mamy ambicję stać się ulubionym hotelem najbardziej wymagających gości – mówi Arkadiusz Labudda, dyrektor generalny Belmonte.

Otwarcie hotelu zaplanowano na maj bieżącego roku. Pokoje i apartamenty można rezerwować bezpośrednio przez stronę, a także wybrane OTA.

Belmonte Hotel należy do inwestycyjnej grupy deweloperskiej, która realizuje nieruchomości mieszkaniowe i wypoczynkowe w Warszawie i w miejscowościach wczasowych – ostatnie realizacje to Apartamenty W52 w Warszawie, a także Apartamenty na Klifie w Ustroniu Morskim.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Źródło: Belmonte Hotel Krynica-Zdrój

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 17.03.2022
Aktualizacja: 12.01.2023