Ruszyła sprzedaż pobytów w Termach Karkonosze Resort & Spa

Udostępnij artykuł

Termy Karkonosze Resort & Spa dwa tygodnie temu otrzymały prawomocną decyzję z pozwoleniem na użytkowanie i tego lata przyjmą pierwszych gości. Właśnie ruszyła możliwość zakładania rezerwacji w strefie willowej. Pod koniec tego roku planowane jest otwarcie pięciogwiazdkowego hotelu wraz z basenami termalnymi, strefą wellness & spa, salami konferencyjnymi, restauracją i barami. W 2025 roku zaś uruchomiona zostanie kolejna strefa willowa.

Termy Karkonosze

Aktualnie na gości czeka 126 pokoi i apartamentów o wysokiej klasie designu, zlokalizowanych w dziewięciu willach nad stawem ozdobnym. Goście będą mogli korzystać z zewnętrznych jacuzzi, znajdujących się na tarasach wszystkich budynków. W tej części znajduje się również Ristorante Góra Słońca, z której rozchodzą się aromaty gorącej Italii. Miłośnicy włoskich smaków będą mogli spróbować propozycji szefa kuchni.

Resort jest zlokalizowany w miejscowości Staniszów pomiędzy Jelenią Górą, Szklarską Porębą a Karpaczem. Umiejscowienie u stóp malowniczych gór pozwala na korzystanie z atrakcji pobliskich kurortów oraz szlaków górskich, zapewniając możliwość prawdziwego wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku.

Jestem podekscytowany, że nareszcie możemy podzielić się z gośćmi tym wyjątkowym konceptem hotelowo-rekreacyjnym. Wprowadzamy na rynek hotelarski zupełnie nową jakość, której w tym regionie jeszcze nie było. Zależy nam, aby nasi goście otrzymali luksusowy pobyt i zrelaksowali się zgodnie z ideą slow life mówi Grzegorz Gacek, prezes zarządu HSP Management.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

świat Hoteli marzec-kwiecień 2024

O HSP Management

Jest renomowaną spółką zarządzającą, znaną między innymi z obsługi ekskluzywnych obiektów takich jak Szczawnica Park Resort & SPA ***** , Hotel Batory*** oraz Termy Karkonosze Resort & Spa.

Misją firmy jest kultywowanie tradycji hotelarskich poprzez dostarczanie Gościom wyjątkowego serwisu, a także niezapomnianych wrażeń z pobytu w pięknych polskich lokalizacjach. Goście, mogą doświadczyć gościnności HSP Management w Pieninach, a także w Karkonoszach, mając gwarancję jakości obsługi, kuchni, produktów i designu.

Źródło: HSP Management

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 15.05.2024
Aktualizacja: 15.05.2024