Siedlisko – nowy projekt Grupy Arche

Udostępnij artykuł
Arche Siedlisko będzie siecią hoteli rozproszonych. Usytuowanych w najpiękniejszych miejscach w Polsce, w otoczeniu natury, blisko lokalnych społeczności. W tym sezonie mają ruszyć pierwsze lokalizacje. W województwie świętokrzyskim i na Śląsku.

Komfort hotelu, luksus przebywania w otoczeniu natury. Pomiędzy światem hotelowego komfortu i trampingowej swobody pozostała przestrzeń wypoczynku, bez tłoku i zgiełku, którą teraz definiuje Arche Siedlisko, nie rujnując kieszeni – tak Grupa Arche opisuje swój nowy projekt.

Jak podkreślił w ostatniej rozmowie z nami Władysław Grochowski, prezes Arche, ruszyła już produkcja jednostek.

Mamy przygotowanych ponad 100 kontenerów. Jest trochę problemów z pozyskiwaniem lokalizacji, ale myślę, że w tym sezonie ruszy kilkadziesiąt takich jednostek. W przyszłym planujemy kilkaset – powiedział Grochowski.

Na pytanie o lokalizacje, Grupa Arche opowiada:

Nie chcemy niepotrzebnie ingerować w nienaruszoną naturę. Zagospodarowujemy miejsca noszące ślady obecności człowieka, na przykład dawne gospodarstwa, a także siedliska. Miejsca wcześniej zamieszkałe pozwalają nam dodatkowo na włączenie do całego projektu społeczności lokalnej, z uwagi na czynniki folklorystyczne, kulturalne i zwyczajnie ludzkie. Chcemy zbliżyć naszych gości do tradycyjnego modelu wypoczynku, blisko natury, bez barier. (…) W każdej lokalizacji czekać będą atrakcje: szlaki rowerowe, spacerowe, rzeki, a także inne zbiorniki idealne do uprawiania sportów i wiele innych. (…)

Cała rozmowa z Władysławem Grochowskim
w bieżącym numerze ŚWIAT HOTELI – KWIECIEŃ 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Do Grupy Arche należy 13 hoteli. Zarządza również siecią barów Kuchnia za Ścianą w Warszawie, a także Parkiem Handlowym w Siedlcach. Projekty Arche otrzymały wiele wyróżnień i nagród zarówno w branży deweloperskiej, hotelowej jak i gastronomicznej.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.