Sobowtór prezesa Arche poszukiwany

Prezes Grupy Arche Władysław Grochowski to postać coraz bardziej rozpoznawana. Głównie za sprawą swoich sukcesów zawodowych, ale także ze względu na wąsy, które są jego znakiem charakterystycznym. W swoim życiu wykonywał już wiele zawodów – od rolnika po polityka. Dziś także ma wiele różnorodnych zadań i obowiązków, pomysłów na siebie oraz rozwój firmy. Władysław Grochowski to osoba, którą niełatwo byłoby zastąpić. Spróbujmy jednak…

Grupa Arche ogłasza konkurs na sobowtóra prezesa Grochowskiego! Zaprasza do wzięcia udziału wszystkich, którzy są w stanie sprostać temu wyzwaniu. Do wygrania nie tylko nagroda pieniężna, ale także możliwość zastąpienia prezesa podczas oficjalnych wydarzeń.

Aby przystąpić do konkursu wystarczy wysłać zdjęcia portretu oraz sylwetki do 30 czerwca 2019 roku na adres sobowtor@arche.pl. Spośród zgłoszeń zostaną wybrane trzy najbardziej podobne wizerunkiem osoby, które wezmą udział w wielkim finale. Finał odbędzie się podczas Światowego Festiwalu Optymizmu 21 sierpnia 2019 roku w Cukrowni Żnin. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Szczegóły i regulamin konkursu można znaleźć na https://www.facebook.com/events/2284082015168068/

Konkurs ma na celu zabawę i promocję pozytywnego podejścia do życia, ludzi i biznesu, jaki ma prezes Grupy Arche. Jego mottem, a także całej grupy jest sentencja: „Łączmy sprzeczności, ufamy wszystkim, zmieniamy siebie”.

Zachęcamy do wywiadu z prezesem Władysławem Grochowskim!
ŚWIAT HOTELI
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.