Remodeling kolejnych lokali Cukiernia Sowa

Udostępnij artykuł

Bydgoska spółka rozwija sieć i poszerza asortyment. Firma w swoim portfolio ma już nie tylko cukiernie, ale również restauracje i apartamenty. Właśnie do dyspozycji gości został oddany kolejny lokal po remodelingu. Tym razem odmienione wnętrze czeka na gości Cukierni i Restauracji Sowa przy ul. Rynek Staromiejski 4 w Toruniu. 

Lokal o powierzchni ponad 230mkw. przeszedł metamorfozę, aby jego wnętrza jeszcze bardziej zachęcały torunian do spędzenia wolnego czasu, przerwy lunchowej lub organizacji spotkań biznesowych w lokalu.

Strategia rozwoju naszej sieci zakłada otwieranie nowych lokali, ale równie ważne jest dla nas utrzymanie najwyższego poziomu usług w lokalach już funkcjonujących na rynku. Rozbudowujemy asortyment, usprawniamy procesy logistyczne i wreszcie – odnawiamy wnętrza, aby nasi Goście czuli się w nich komfortowo. Toruń jest jednym z 61 miast, w których mamy swoje lokale. W tym mieście jesteśmy obecni od kilkunastu lat. Z powodzeniem prowadzimy tutaj zarówno siedem cukierni, jak i restaurację i apartamenty. Cieszymy się, że teraz ich standard będzie jeszcze wyższy – mówi Michał Sowa, członek zarządu Cukierni Sowa.

W słodkim królestwie Sowy w Toruniu znaleźć można torty, kostki, serniki, tarty, pączki, eklery. W ofercie dostępne są także lody rzemieślnicze oraz ręcznie robiona galanteria czekoladowa. Wszystkich tych propozycji warto spróbować w towarzystwie kawy, która także pochodzi z własnej palarni Sowy. Ponadto w lokalu przy Rynku Staromiejskim w Toruniu dostępny jest również segment wytrawny “Sowa lunchowa”, czyli kanapki, pasty i sałatki, które są przygotowywane według autorskich receptur firmy.

Od poniedziałku do piątku w lokalu dostępna jest oferta lunchowa. Menu jest zmieniane dwa razy w roku. Lokal sprawdza się także jako przestrzeń do organizacji imprez – zarówno kameralnych, jak i większych spotkań nawet na 20 osób. Restauracja Sowa w Toruniu dysponuje również winiarnią, a latem zaprasza klientów do patio w aranżacji w stylu włoskim.

W lokalu przy toruńskim Rynku Staromiejskim na powierzchni ponad 230mkw. została wydzielona część kawiarniana i część restauracyjna. Do lokalu przylega w pełni wyposażone zaplecze z chłodniami i kuchnią. Już wkrótce do dyspozycji gości zostaną oddane również Apartamenty Sowa w tej samej lokalizacji, których remodeling właśnie dobiega końca. 

Cukiernia i Restauracja Sowa przy ul. Rynek Staromiejski 4 w Toruniu będą czynne siedem dni w tygodniu. Od niedzieli do czwartku w godz. 9:00-20:00, a w piątki i soboty w godz. 9:00- 21:00.

Źródło: Cukiernia Sowa

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Milena Kaszuba-Janus

Redaktor naczelna Nowości Gastronomiczne, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Z wydawnictwem BROG B2B związana od ponad czterech lat, gdzie od września 2018 pełni funkcję redaktor naczelnej Nowości Gastronomicznych oraz redaktor portalu Horecanet.pl i magazynu Sweets & Coffee. Współorganizuje najważniejsze wydarzenie dla branży gastronomicznej Food Business Forum. Odpowiada za dobór tematów dyskusji oraz podnoszenie jakości wydarzenia pod kątem merytorycznym. Dba także o różnorodność panelistów i prelegentów. Przeprowadziła wywiady m.in. z Karolem Okrasą, Arturem Jarczyńskim czy Andreą Camastrą. Prywatnie szczęśliwa żona, fanka czekolady i dobrej kuchni, miłośniczka zumby, literatury grozy i Justina Timberlake’a.

Opublikowano: 02.02.2023
Aktualizacja: 02.02.2023