Strefa food court Libero Katowice wynajęta w całości. Pojawi się m.in. Kebab King

Udostępnij artykuł

Do oferty gastronomicznej centrum handlowego dołącza kolejny najemca. To sieć popularnych, kurdyjskich restauracji Kebab King. Nowy lokal zostanie otwarty w strefie food court galerii już w II kwartale tego roku.  

Strefa restauracyjna w Libero Katowice oferuje klientom różnorodne koncepty gastronomiczne. Teraz oferta zostanie uzupełniona o kolejny lokal – restaurację Kebab King, która zostanie zlokalizowana na poziomie +2 jako część food courtu Libero połączonego ze strefą rozrywki, relaksu i kinem.

Bogate portfolio kulinarne Libero w pełni odpowiada na zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Nowa kurdyjska restauracja Kebab King  także trafi w gusta gości galerii i z pewnością zyska wielu zwolenników.  Mocną stroną marki jest  dbałość o najwyższą jakość serwowanych potraw. Tym bardziej cieszymy się, że ta  znana i lubiana  sieć umocni ofertę kulinarną Libero. Nasi klienci, odwiedzając strefę food court, zyskają jeszcze większy wybór konceptów, które zaserwują różnorodne dania i przekąski. Strefa food court Libero jest w 100 proc. wynajęta. Jest to efekt silnej pozycji Libero na śląskim rynku, czego potwierdzeniem są rosnące obroty najemców oraz stale wzrastający wskaźnik footfall – podkreśla Marcin Szlufik, senior leasing manager Echo Investment odpowiedzialny za finalizację transakcji.

W menu restauracji Kebab King klienci znajdą nie tylko tradycyjny dla kuchni bliskowschodniej kebab, ale również rolady z pieczonego mięsa zawijanego w pitę, lahmacun z kebabem czy lawasz. Lokal oferuje dodatkowo zawsze świeżo przyrządzane potrawy z warzyw, takie jak falafele, placki z cukinii, moussaka i hummus. Można również napić się napoju ayran i cay (herbata) parzonej tradycyjnym sposobem, którą podaje się w szklaneczkach w kształcie tulipana. Do herbaty warto spróbować baklawy.

Libero pełne smaku

Świeżo robione sushi, wege kuchnia, pizza z pieca, kultowy fast food, porcja rzemieślniczych lodów, lunch ze znajomymi, deser lub szybka przekąska po pracy – to wszystko zawiera się w kulinarnej ofercie Libero Katowice. Kebab King poszerza ofertę gastronomiczną galerii, w której znajdują się już takie restauracje jak Zdrowa Krowa, Food&Ball, MacDonald’s, Kofuku Sushi, KFC, Lodomania, Pizza Hut czy Mihiderka.

Źródło: Libero Katowice

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 15.03.2023
Aktualizacja: 15.03.2023