Zdrowa Krowa w Libero Katowice

Udostępnij artykuł

Do grona nowych najemców strefy food court dołączyła restauracja Zdrowa Krowa. Lokal uruchomiony został w nowym koncepcie marki „street slow food”, który skierowany jest do klientów galerii handlowych. To pierwsza tego typu restauracja tej sieci w Polsce.

Lokal w Libero debiutuje w nowym koncepcie „street slow food” dedykowanym galeriom handlowym, o który sieć rozbudowała niedawno swoje portfolio. Restauracja jest częścią komfortowego food courtu, położonego w samym sercu Libero na poziomie +2. Ten łączy się ze strefą rozrywki, relaksu i kinem. Zdrowa Krowa w nowej formule wzbogaca zróżnicowaną ofertę kulinarną galerii i proponuje klientom jeszcze większy wybór oryginalnych dań.

Lokal o powierzchni blisko 70 mkw. zajmuje w pełni wyposażona kuchnia i stanowiska pomocnicze. Zewnętrzna część restauracji zaprojektowana została w spójnej koncepcji aranżacyjnej marki. Szczególną uwagę klientów przykuwa neon z logotypem brandu Zdrowa Krowa.

Street slow food w Libero

Restauracja Zdrowa Krowa to miejsce, które serwuje dania z najwyższej jakości wołowiny pochodzącej od lokalnych dostawców. Także bułki z rzemieślniczej piekarni i autorskie sosy, począwszy od majonezu własnej produkcji do np. pesto. Menu w restauracji w Libero zostało stworzone w ten sposób, aby zadbać o komfort i wygodę klientów galerii podczas zakupów. W ofercie poza klasycznymi burgerami, znajdują się także te w wersji wege oraz tortille, sałatki i przekąski. Lokal przygotował także bogatą ofertę dla osób na diecie wegetariańskiej oraz keto.

Bardzo cieszy nas fakt, że Zdrowa Krowa jest już w Libero Katowice i może powitać swoich klientów w kolejnym miejscu. Przygotowanie nowego konceptu skierowanego do galerii handlowych stanowiło duże wyzwanie. Kluczowym było więc znalezienie odpowiedniej i dopasowanej do naszych oczekiwań lokalizacji na pierwszy tego typu lokal. Podjęliśmy decyzję o wyborze Libero ze względu na profil działalności galerii i jej pozycję na rynku. Bardzo istotnym elementem była także komfortowa aranżacja strefy food court w Libero, która wyróżnia się na tle innych obiektów – wskazuje Michał Kuczyński, Chief Marketing Officer Zdrowa Krowa.

Marka Zdrowa Krowa to dynamicznie rozwijająca się sieć restauracji własnościowych i franczyzowych. Obecnie dysponuje 14 lokalami w całym kraju, działającymi w trzech konceptach: „smile&wine”, „slow food fast” oraz „street slow food”, który właśnie został uruchomiony w Libero Katowice.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE maj – czerwiec 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 18.07.2022
Aktualizacja: 18.07.2022