Sushi Bistro otwiera 15 lokal i wchodzi na rynek niemiecki

Udostępnij artykuł

Sushi Bistro już w czerwcu otworzy 15 restaurację w ramach sieci. Restauracja zostanie otwarta w Zgorzelcu i będzie pierwszym lokalem marki w województwie dolnośląskim i pierwszym świadczącym dostawę za granicę.

Ta lokalizacja będzie szczególnie wyjątkowa gdyż restauracja w Zgorzelcu swoje dostawy będzie świadczyć do Niemiec. Nigdy wcześniej dostawy Sushi Bistro nie sięgały poza granice naszego kraju. Jest to duży krok sieci, który otwiera drzwi do ekspansji Sushi Bistro poza granice Polski.

Lokal w Zgorzelcu będzie mieścił się przy ul. Warszawskiej 56, gdzie obecnie trwają prace remontowe. Sieć Sushi Bistro pracuje także nad nową stroną internetową skierowaną do klientów niemieckich – www.sushibistro.de. Strona internetowa nie będzie różniła się wyglądem, a serwowane dania będą takie same jak w polskim menu.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec-kwiecień 2024
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Restauracja w Zgorzelcu będzie świadczyła dostawę na dużą skalę bo do ponad 20 pobliskich miejscowości między innymi: Jędrzychowice, Łagów, Jerzmanki, Tylice, Koźlice, Osiek Łużycki, Koźmin, Kunów, Mała Wieś Dolna, Sulików czy Görlitz (Niemcy). Tak jak większość restauracji marki, lokal w Zgorzelcu będzie działał w modelu take away z dostawą i odbiorem osobistym. Wkrótce poznamy datę otwarcia i atrakcje, jakie sieć przygotowuje dla swoich klientów właśnie na ten dzień.

Źródło: Sushi Bistro

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 14.05.2024
Aktualizacja: 14.05.2024