Szlachetny ekspres Sapphire w ofercie Koree

Linea Mini Sapphire to najnowszy ekspres w rodzinie La Marzocco Home i zarazem pierwsza maszyna z edycji specjalnych marki. Jest przeznaczony dla najbardziej wymagających home – baristów

Ekspres Sapphire jest wykonany w tej samej  technologii co każda Linea Mini, dodatkowo wzbogacony ekskluzywnym mosiężnym wykończeniem i detalami. Unikalny kolor dodaje stylu w przestrzeni mieszkalnej lub biurowej.

Linea Mini dzięki technologii dwóch bojlerów oraz zintegrowanej grupie zaparzającej, jest ekspresem niezwykle stabilnym i wydajnym, mimo zmniejszonej powierzchni urządzenia.

Linea Mini jest wykonywana ręcznie z tych samych komponentów, które są używane do produkcji wszystkich komercyjnych ekspresów do kawy La Marzocco. Zapewnia to trwałość, z której słynie Linea Classic.

​​Co sprawia że Linea Mini Sapphire jest wyjątkowa?

Pokrętła. Pokrętła dyszy pary i dyszy gorącej wody zostały „uszlachetnione” mosiężnymi elementami.

Specjalny kolor. Siódmy kolor Linea Mini to mocny kolor, który „zrobi”  kuchnię, biuro lub kawiarnię.

Logo. Nie tylko specjalny  jego  kolor, ale także materiał, z którego  zostało wykonane logo z przodu i z tyłu ekspresu, doskonale współgra z zastosowanymi pokrętłami.

Specyfikacja techniczna Linea Mini:

TECHNOLOGIA DWÓCH BOJLERÓW –  dwa oddzielne bojlery optymalizują proces parzenia espresso i spieniania mleka.

ZINTEGROWANA GRUPA ZAPARZAJĄCA-  pozwala  utrzymać stabilność temperatury, także przy zmniejszonej powierzchni.

WYLEWKA GORĄCEJ WODY – wygodna wylewka gorącej wody do przepłukiwania portafiltrów.

STABILNOŚĆ TERMICZNA – dodatkowo utrzymywana dzięki kontaktowi, każdego elementu ekspresu z gorącą wodą.

POMPA WEWNĘTRZNA –  niezależna pompa wbudowana w ekspres, bez negatywnego wpływu na jego wydajność.

REGULACJA PID – umożliwia precyzyjną regulację temperatury przez użytkownika.

ZBIORNIK WODNY –  niezależny 2-litrowy zbiornik na wodę sprawia, że podłączenie do  ​​instalacji hydraulicznej jest opcjonalne.

OŚWIETLENIE LED – pozwala skupić uwagę na ekstrakcji kawy.

COOL TOUCH – dysza pary pozostaje zawsze chłodna w dotyku, dzięki izolacji termicznej.

Istnieje możliwość podłączenia ekspresu do  aplikacji domowej. Aplikacja mobilna La Marzocco Home „łączy” urządzenie domowe z  użytkownikiem w sposób, który nigdy wcześniej nie był możliwy. Podczas korzystania z aplikacji telefon staje się nowym wyświetlaczem urządzenia.

Dzięki tej  aplikacji smartfon może służyć jako pilot do włączania / wyłączania urządzenia, aktywowania i tworzenia cotygodniowych harmonogramów pracy dla Linea Mini. W ten sposób można rozgrzać urządzenie i przygotować je do pracy w odpowiednim momencie, bez zbędnego marnowania energii i czasu.

W sekcji wiadomości znajduje się panel  do sprawdzania ciągle ewoluującego świata La Marzocco Home, do oglądania samouczków, co znacznie ułatwi dostęp do odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, które pomogą i nauczą początkującego baristę jak zaparzyć optymalną filiżankę espresso.

Zapraszamy do kontaktu z firma Koree
handlowy@koree.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.