Targ Wielkanocny w Fortecy Kręglickich już 28 marca

Udostępnij artykuł

Targ Wielkanocny w Fortecy jak co roku, na kilka dni przed świętami zaprasza na wygodne zakupy pysznego jedzenia, bezpośrednio od producentów. 27 marca, od 9.00-18.00 w Fortecy Kręglickich, ul. Zakroczymska 12, w parku Traugutta w Warszawie.

Wielki Targ Wielkanocny w Fortecy

Zaczynając od obchodów Wielkiej Środy Targ Wielkanocny oferować będzie świeże i wędzone ryby na stoisku Fisk Store oraz u Darka z Radziwiłłowa, będą też gotowe dania z karpia na stoisku Jastrzębich Kątów, oraz z rodzinnej manufaktury  Ol – Mat z Kruszwicy. Zaopatrzenie w wielkanocne szynki i kiełbasy zagwarantują Manufaktura Dreszler, Jaroszek i Synowie, Qraś z Orzysza oraz Kręgliccy Restauracje i Catering. Ekologiczne kaczki, gęsi i kurczęta zapewni firma Polskie Eko Zagrody, a produkty z dziczyzny, Dzika Wędzarnia.

Jeśli tęsknicie za zielonym, możecie liczyć na stragan pana Ziółko z pierwszymi sałatami, szpinakiem i szczypiorkiem, będą ekologiczne warzywa od Loni (NiedalEko), Dorotki (Bioland) i Darka (BioIdea), będzie VegeKiosk z wegańskimi pasztetami, ziołowymi sosami, żurkiem i barszczykiem, będą grzybki i inne marynaty od Jarka Jackiewicza z Hajnówki, a także liczne przetwory z owoców od manufaktur Z Wrzasku o brzasku, Muus i Purple Valley. Jak zawsze możecie liczyć na zagrodowy nabiał od Mlecznej Drogi, Koziej Zagrody, Ziembińskich i Kaszubskiej Kozy. Na wielu stoiskach pojawią się wysmakowane dania gotowe, zupy, pierożki, pasztety, pieczenie, słodycze i ciasta. Na pewno nie zabraknie makowców z Lubartowa i mazurków od Kai Kręglickiej. Będą też nalewki Karola Majewskiego i pitne miody Bartka z The Big Fellow.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

Targ zaprasza też do odkrycia nowych stoisk z czekoladą, produktami z konopii, świeżo paloną kawą, smakowymi oliwami i olejami tłoczonymi na zimno.

To kolejny rok przygotowywania Targu Wielkanocnego, wiemy czego Wam potrzeba, zadbamy, byście cieszyli się zakupami w Fortecy. – podsumowuje organizatorka Agnieszka Kręglicka.

Wstęp wolny, parking przy ul. Zakroczymskiej.

Źródło: Kręgliccy

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 22.03.2024
Aktualizacja: 22.03.2024