Targi WorldHotel 2010

Udostępnij artykuł

Międzynarodowe Targi  Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel w Centrum MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie, wydarzenie o uznanej marce, są idealnym miejscem dla osób, które planują budowę obiektu noclegowego, chcą go zmodernizować lub podwyższyć jego standard. Prócz możliwości zakupu produktów w atrakcyjnych cenach, to doskonała okazja do zebrania informacji o nowościach rynkowych, czy porównania ofert najbardziej renomowanych firm w branży.

Hotel pod klucz – oferta wystawców
Podzielona na pięć grup tematycznych, bogata oferta wystawców obejmuje:
• wyposażenie i wystrój wnętrz hotelowych,
• tekstylia i galanterię hotelową,
• sprzęt i środki do utrzymania i konserwacji obiektów hotelowych,
• rozwiązania informatyczne, systemy rezerwacji i zabezpieczeń,
• infrastrukturę rekreacyjną, spa&wellness.

Targi odwiedzą:
• właściciele i managerowie obiektów noclegowych tj: hoteli, moteli, pensjonatów, ośrodków spa&wellness, konferencyjnych i wypoczynkowych,
• inwestorzy,
• architekci i projektanci wnętrz
• wykonawcy.

Eksperci mają głos – unikalny program szkoleń
W ramach WorldHotel odwiedzający będą mogli wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach, konferencjach i spotkaniach branżowych, będących cennym źródłem wiedzy i pomysłów oraz bodźcem do poszukiwania najbardziej opłacalnych rozwiązań w biznesie hotelarskim.
Podczas Targów WorldHotel, na stoiskach eksperckich, będzie można również skorzystać nieodpłatnie z indywidualnych konsultacji doradców specjalizujących się m.in. w analizach regionalnych rynków hotelowych i potencjału wybranych lokalizacji, opracowywaniem kampanii marketingowych, biznesplanów i kosztorysów dla remontów i modernizacji, a także doradztwem w zakresie projektowania, zarządzania, prawa i finansów

Targi WorldHotel są więc dla Zwiedzających doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy, porównania produktów i usług, zapoznania się z nowościami rynkowymi oraz pojawiającymi się trendami w branży, natomiast Wystawcom umożliwiają dotarcie do precyzyjnie dobranej grupy klientów.

Z prerejestracją łatwiej!
Organizatorzy zachęcają do rejestracji online, dzięki której można kupić bilet wstępu 50 proc. taniej – www.worldhotel.pl/rejestracja . Więcej informacji na stronie internetowej targów – www.worldhotel.pl.

Wydawnictwo BROG Media Biznesu będzie także obecne na targach. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będą promowane czasopisma „Świat Hoteli”, „Nowości Gastronomiczne” oraz portal Horecanet.pl. Wszelkich informacji odnośnie współpracy z BROG Media Biznesu na miejscu udzielą Państwu: Barbara Czarnecka (szef zespołu sprzedaży rynku horeca, tel. 664 463 080; e-mail:bczarnecka@brog.pl) i Marcin Gronek (zastępca szefa zespołu rynku horeca, tel. 664 463 079; e-mail:mgronek@brog.pl).

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 27.04.2010
Aktualizacja: 27.04.2010