Tetra Pak ponownie Sponsorem Głównym V Sweets & Coffee Forum 2019

Udostępnij artykuł
Podobnie jak w roku ubiegłym producent wielomateriałowych, bezpiecznych opakowań dla produktów spożywczych Tetra Pak został Sponsorem Głównym najważniejszego w Polsce spotkania branży kawiarni, cukierni, lodziarni i piekarni. Podczas konferencji firma zaprezentuje swoją aktualną ofertę, spotka się z kilkudziesięcioma kupcami od największych odbiorców, a także weźmie udział w konkursie Supplier of the Year 2019. Piąta edycja Sweets & Coffee Forum 2019 odbędzie się 20 maja w Warsaw Marriott Hotel.

– Mamy przyjemność po raz pierwszy być na spotkaniu Sweets & Coffee Forum. Poznaliśmy wielu partnerów. Myślę, że te pierwsze spotkania zaowocują dalszymi kontaktami, już bardziej roboczymi, gdzie będziemy rozmawiali nad konkretnymi rozwiązaniami. Dziękujemy za zaproszenie, cieszymy się, że mogliśmy być tutaj razem z Państwem i wierzymy, że będziemy kontynuować uczestnictwo w kolejnych edycjach programu – mówił w 2018 roku Tomasz Wajs,
business development manager w Tetra Pak.

Tetra Pak to światowy lider w zakresie przetwarzania i pakowania żywności. Firma posiada 80 oddziałów, w których łącznie pracuje 23 tysiące osób. W Polsce spółka obecna jest od 1990 r., jednak pierwsza linia opakowaniowa Tetra Pak ruszyła rok wcześniej w zakładach Hortex w Przysusze. Obecnie nad Wisłą działa około 100 linii pakujących, 299 urządzeń dystrybucyjnych i ponad 900 urządzeń procesowych Tetra Pak. Firma oferuje linie technologiczne do produkcji mleka m.in. dla segmentu HoReCa, przetworów mlecznych i kawowych, soków oraz napojów owocowych i warzywnych, a także przetworów owocowo-warzywnych. Firma Tetra Pak rozpoczęła także dyskusję o tym jaki wpływ na środowisko i ludzi mają opakowania. Firma realizuje kampanię „Dobre opakowanie ma znaczenie”, żeby coraz więcej konsumentów i producentów żywności miało wiedzę niezbędną do dokonania świadomego wyboru w kwestii opakowań. „Dobre opakowania” to takie, które pomagają konsumentom utrzymać zdrowe nawyki żywieniowe, nie obciążają środowiska, są funkcjonalne i wygodne. W wyniku badań powstał raport na temat trendów „Dobre opakowanie ma znaczenie”, który jest dostępny na stronie dobreopakowanie.com.

Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni i Piekarni Sweets & Coffee Forum 2019 odbędzie się 20 maja w Warsaw Marriott Hotel. Wieloletnią tradycją wydarzenia jest, że to tylko tu, raz w roku, spotykają się nie tylko najważniejsi przedstawiciele największych sieci w osobach prezesów, dyrektorów i kupców, ale także właściciele niezależnych kawiarni, cukierni, lodziarni i piekarni z całej Polski. Forum towarzyszy uroczysta kolacja z Galą konkursów Sweets & Coffee Awards 2019 i Supplier of the Year 2019.

Uwaga! To jedyne w Polsce spotkania w formule Business Speed Dating z gwarantowanym udziałem potwierdzonych kupców, którzy deklarują uczestnictwo wyłącznie w organizowanych przez nas wydarzeniach!

DOSTAWCO, NIE PŁAĆ ZA KOTA W WORKU!
ZANIM POTWIERDZISZ UDZIAŁ W INNYCH BUSINESS SPEED DATING ZWERYFIKUJ RZETELNOŚĆ ORGANIZATORA I JEGO DEKLARACJE DOTYCZĄCE UDZIAŁU POTWIERDZONYCH KUPCÓW.

– To jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży, wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. To także jedyne wydarzenie tego typu w Polsce, z gwarantowanym udziałem potwierdzonych kupców, którzy deklarują uczestnictwo wyłącznie w organizowanych przez nas wydarzeniach! Ponadto dzięki już pięcioletniej tradycji udało nam się stworzyć i co roku organizować najwyżej oceniane oraz oczekiwane przez branżę wydarzenie w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Jeżeli Państwa firmie zależy na:
•  udziale w BUSINESS SPEED DATING – serii bezpośrednich spotkań z kompetentnymi kupcami na temat współpracy z największymi odbiorcami niezależnymi i sieciowymi ;
•  realnej możliwości POZYSKANIA KONTRAKTU ROKU;
•  
udziale w prestiżowym konkursie SUPPLIER OF THE YEAR 2019;
• efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
• budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
• kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
• prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
– właścicieli niezależnych kawiarni, cukierni, lodziarni, piekarni,
– prezesów, członków zarządów sieci,
– menadżerów odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itd.;
• udziale w najważniejszym w roku i oczekiwanym wydarzeniu dla branży.

zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

Videorelacja z ubiegłorocznej edycji IV Sweets & Coffee Forum 2018
Zapraszamy do obejrzenia

WWW.SCFORUM.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.


Kontakt – BROG B2B
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

 

Opublikowano: 01.03.2019
Aktualizacja: 01.03.2019