Tomasz Bursztynowicz o strategii i zaletach Nosalowy Park Hotel & Spa

Udostępnij artykuł

[SPECJALNIE DLA NAS] Od dnia otwarcia Nosalowy Park Hotel & Spa stawia na jakość. Pięć gwiazdek zobowiązuje, a po­przeczkę stawiamy sobie wysoko. Chcemy, by Nosalowy Park był najlepszym obiektem w regionie, który zawsze jest o krok dalej w każdym aspekcie – mówi Tomasz Bursztynowicz, dyrektor Nosalowy Park Hotel & Spa.

Tomasz Bursztynowicz

Tomasz Bursztynowicz o zaletach hotelu

Jakie są kluczowe zalety hotelu i czym obiekt wyróżnia się na tle konkurencji?

Nosalowy Park Hotel & Spa to elegancki obiekt o wyjątkowym designie, z doskonałą lokalizacją w centrum Zakopanego. Położo­ny w otoczeniu pięknego buko­wego parku został zaprojektowa­ny z myślą o gościach, którzy chcą doświadczyć prawdziwie pięcio­gwiazdkowej jakości wypoczynku w stolicy Tatr.

Dbałość o to, by każdy czuł się u nas „dopieszczony” przyświeca idei hotelu w każdym aspekcie jego funkcjonowania.

To, co wyróżnia Nosalowy Park Hotel & Spa oprócz wysmakowa­nych, eleganckich przestrzeni to jakość, podejście do gościa, możli­wość pełnej personalizacji pobytu dzięki usługom Concierge i Gu­est Relations, doskonała kuchnia z autorską Restauracją Marilor, holistyczne NABE SPA i dbałość o każdy aspekt komfortowego wy­poczynku w pięciogwiazdkowym standardzie. To nasza strategia, którą realizujemy od otwarcia.

Niewątpliwym wyróżnikiem hotelu jest NABE SPA, którego filozofia oparta jest o komplek­sowe podejście do pielęgnacji i relaksu inspirowane tatrzańską naturą. W Nosalowy Park Ho­tel & Spa NABE SPA mieści się w pięknych wnętrzach zabytko­wej części hotelu – Willi Marilor. Do dyspozycji Gości NABE oferu­je gabinet „VIP Suite” idealny dla par oraz 7 elegancko urządzo­nych i przestrzennych gabinetów typu „Spa suite”. Każdy gabinet posiada własną strefę relaksu. Atutem NABE są sesje relaksa­cji z elementami medytacji oraz zabiegi na łóżku wodnym „Soft Pack”. NABE SPA oferuje zabie­gi na bazie cenionych kosme­tyków z najwyższej półki. Dla przedłużenia efektów zabiegów w domowej pielęgnacji powsta­ły kosmetyki sygnowane marką NABE SPA, oparte o naturalne składniki. Doskonale wyszkolo­ny zespół potrafi dobrać zabiegi najlepiej dopasowane do potrzeb skóry; masaże, które relaksują, pielęgnują i rozluźniają wybra­ne partie ciała, kąpiele, sesje w saunie czy autorskie rytuały. NABE SPA śledzi trendy oferując szeroki wachlarz najnowszych, dostępnych na rynku zabiegów Spa, wprowadza też wiele se­zonowych nowości dostępnych w kolejnych porach roku, tak by przygotować skórę na każdy se­zon i zadbać o dobrostan Gości. Do ich dyspozycji dostępna jest oprócz spa rozbudowana strefa wellness z basenem, saunami, strefą relaksu i tężnią solankową. Daje to możliwość pełnego wy­poczynku i regeneracji.

NABE SPA to miejsce, w któ­rym można na chwilę się zatrzy­mać, pobyć ze sobą, odpocząć, zrelaksować się. Dbamy , by do­świadczenie naszych gości SPA było wyjątkowe – zabiegi i rytu­ały, produkty NABE, współgrają­cy z ideą marki wystrój, szkolenia dla naszego personelu, funkcjo­nalnie zaprojektowane gabinety i wreszcie styl komunikacji marki były spójne i konsekwentne. Two­rzenie niezwykłych doświadczeń naszych gości to priorytet. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i współpracy ze sprawdzonymi partnerami biznesowymi powsta­je nie tylko unikalna usługa Spa, ale również komfortowe warunki pracy dla terapeutów.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli maj-czerwiec 2023

Założenia i strategia

Jakie są główne założenia obiektu i jak prezentuje się strategia?

Od dnia otwarcia Nosalowy Park Hotel & Spa stawia na jakość. Pięć gwiazdek zobowiązuje, a po­przeczkę stawiamy sobie wysoko. Chcemy, by Nosalowy Park był najlepszym obiektem w regionie, który zawsze jest o krok dalej w każdym aspekcie. Działamy na bardzo wymagającym rynku, dla­tego każdy etap kontaktu gościa z hotelem jest ważny. Począwszy od komunikacji, poprzez stronę internetową, oferty, proces re­zerwacji i okres poprzedzający przyjazd, pobyt, aż do chwili wy­jazdu a nawet później dbamy, by tworzyć wyjątkowe doświadcze­nie gości. Starannie przemyślana koncepcja NABE SPA, rozbudo­wana strefa wellness, doskonała kuchnia i wyjątkowe oferty na­szego Guest Relation i Concierge, unikalny serwis dla czworonoż­nych pupili naszych Gości i ze­spół dbający o komfortowy pobyt Gości tworzą wyjątkową ofertę Nosalowego Parku. Chcemy, by hotel, podobnie jak w okresie międzywojnia jego zabytkowa część Willa Marilor, zachwycał gości. Dlatego ważne są detale, dbałość o szczegóły – począwszy od dekoracji, kwiatowych kom­pozycji, dopracowanych powital­nych wstawek, specjalnych aran­żacji pokoi na wyjątkowe okazje, aż po każdy element serwisu na miejscu. Wszystko to tworzy wy­jątkową atmosferę Nosalowego Parku, której trzeba doświadczyć. Takie kompleksowe podejście to główny element naszej strategii nie tylko w zakresie SPA, ale i ca­łego hotelu. Dbamy, aby pobyt u nas była zawsze oceniany na pięć gwiazdek i jesteśmy dumni, że pozwoliło nam ono zyskać ty­tuł najlepszego Hotelu Spa w konkursie Profit Hotel Awards 2023.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 31.08.2023
Aktualizacja: 31.08.2023